Сторінка 20: Терапевти в Києві

Лікар Гастроентеролог, Кардіолог, Терапевт Бобровська Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог та терапевт з 25-річним досвідом. Вона має вищу освіту в Національному медичному університеті ім. Богомольця та інтернатуру в Інституті кардіології. Її практика включає зняття та аналіз електрокардіограм, добовий моніторинг ЕКГ і артеріального тиску, проведення проб з дозованим фізичним навантаженням та консультацію. Член Асоціації кардіологів України та Асоціації аритмологів України. Вона лікує ішемічну хворобу серця, артеріальні гіпертензії, порушення сердцевого ритму, кардіоміопатію та застудні захворювання
Лікар Пульмонолог, Терапевт Кричинська Ірина Вікторівна на Doc.ua
Ірина Вікторівна - провідний терапевт і пульмонолог, фахівець з лікування різного роду захворювань терапевтичного профілю. Проводить ряд діагностичних маніпуляцій, комплексну терапію хвороб внутрішніх органів. Володіє технікою плевральної пункції. Проводить електрокардіографію з розшифровкою
Лікар Кардіолог, Терапевт Жаданова Оксана Миколаївна на Doc.ua
Оксана Миколаївна лікує захворювання, що виникають в кардіології і терапії. Лікар веде консультації, визначає оптимальну схему лікування, а також проводить деякі діагностичні процедури: електрокардіографію, добове моніторування ЕКГ і артеріального тиску і моніторування по Холтеру.
Лікар Терапевт Бубирьова Ганна Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні, діагностиці та профілактиці захворювань внутрішніх органів. Володіє всіма необхідними практичними навичками: збір скарг, анамнестичних даних, перкусія, аускультація, пальпація і вимірювання артеріального тиску
Лікар Кардіолог, Пульмонолог, Терапевт Вихрова Євгенія Володимирівна на Doc.ua
Спеціаліст з терапевтичного, кардіологічного, пульмонологічного профілю. Професійні інтереси - лікування неускладнених форм хвороб, що мають інфекційну, запальну природу.
Лікар Терапевт Поддяча Дарина Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, вакцинацію, первинну діагностику, видача довідок, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології терапевтичного профілю
Лікар Сексопатолог, Терапевт, Уролог, Ендокринолог Мірошников Ярослав Олегович на Doc.ua
Займається лікуванням різних захворювань, а також патологій статевої системи у чоловіків: циститу, уретриту, орхіту, фімозу, простатиту, пієлонефриту. Також спеціалізується на медичному вирішенні проблем по андрології (андропаузи, чоловічого безпліддя, раку простати, еректильної дисфункції).
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Сімейний лікар Бойко Олена Володимирівна на Doc.ua
Олена Володимирівна - професіонал в області сімейної медицини та гастроентерології, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить лікування захворювань органів дихання, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, захворювань нирок і сечовивідних шляхів (пієлонефрити, цистити, ниркові кольки) та інших хвороб терапевтичного профілю у дорослих і дітей віком від 10-ти років
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Носко Наталія Олексіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні, діагностиці та профілактиці захворювань внутрішніх органів. Є лікарем вищої категорії. Пріоритетний напрямок роботи - діагностика і лікування гіпертонічної хвороби.
Лікар Гомеопат, Терапевт Маріловцева Наталія Олександрівна на Doc.ua
Завдяки 25-річному стажу роботи і багатому медичного досвіду (Хабаровський державний медінститут, клінічна ординатура за спеціальністю «терапія» при Київському медінституті, робота в «Феофанії», більше 10 років приватної практики), Наталія Олександрівна заглядає в Вашу проблему і знайде найбільш ефективні шляхи її рішення. Гомеопатією займається з 1993 року, отримавши знання з перших рук - на курсах відомого гомеопата Т. Д. Попової. Володіє методиками рефлексотерапії, електропунктурної діагностики по Фолю, Інформотерапії озонотерапії, ме