Сторінка 23: Терапевти в Києві

Лікар Кардіолог, Рефлексотерапевт, Терапевт Назаренко Володимир Іванович на Doc.ua
Заслужений лікар України, кваліфікований лікар-терапевт, автор публікацій в медичних журналах, учасник тренінгів та конференцій Товариства терапевтів України, займається діагностикою та ефективним лікуванням всього спектра загальнотерапевтичних патологій.
Лікар Кардіолог, Терапевт Сімагіна Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кардіології та терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, ГРВІ, бронхіт, ангіна. Постійно удосконалює рівень своєї кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар Терапевт Коваль Олександр Валерійович на Doc.ua
Лікар-терапевт першої категорії. основний напрямок роботи якого полягає в лікуванні та діагностиці захворювань органів травлення, дихання,серцево-судинної системи. Веде пацієнтів з супутніми хворобами, де основною метою лікаря є лікування організму в цілому. Проводить лікування дорослих та дітей з 14 років
Лікар Терапевт Зарембська Ірина Богданівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань внутрішніх органів. Володіє техніками: перкусія, аускультація, пальпація, вимірювання артеріального тиску
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Семиволос Ольга Володимирівна на Doc.ua
Ольга Володимирівна, лікар-терапевт і сімейний лікар з великим стажем і досвідом роботи, займається розробкою індивідуального лікування захворювань органів дихання, шлунково-кишкового тракту, а також проводить консультування з приводу кардіологічних захворювань, використовуючи новітні діагностичні методи.
Лікар Стоматолог, Терапевт Мацепа Олена Іванівна на Doc.ua
Кваліфікований стоматолог і постійний учасник тематичних симпозіумів, лекцій, майстер-класів. Лікар здійснює весь комплекс процедур: відбілювання, проводить гігієну порожнини рота, лікування періодонтиту, пародонтозу, карієсу, пародонтиту, та ін.
Лікар Кардіолог, Терапевт Толочко Тетяна Станіславівна на Doc.ua
Лікар кардіолог-терапевт вищої категорії. Тетяна Станіславівна систематично бере участь в міжнародних конгресах, форумах. Автор 10 наукових робіт.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Аліферов Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар, кандидат медичних наук Аліфер Ольга Олександрівна, має значний досвід роботи в області сімейної медицини та терапії. Професійно проводить консультативні прийоми і лікування таких захворювань як ГРВІ, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, ішемічна хвороба серця і багато іншого.
Лікар Терапевт Сніжко Оксана Вадимівна на Doc.ua
Оксана Вадимівна проводить повне клінічне обстеження хворого по всіх органах і системах: анамнез, огляд, перкусія, пальпація, аускультація. Клінічна інтерпретація результатів лабораторних та інструментальних досліджень. Консультування з питань діагностики, лікування та профілактики захворювань внутрішніх органів у пацієнтів різних вікових категорій, в тому числі з поєднаною патологією
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Матюшінець Сергій Анатолійович на Doc.ua
Доктор проводить ультразвукові дослідження всіх внутрішніх органів і м'яких тканин. Дає експертний висновок результатів. Працює на сучасному обладнанні, що гарантує точність показників УЗ-діагностики