Бровари
«Клініка лікаря Долинського»

«Клініка лікаря Долинського»

Клініка
add_box Гастроентерологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія Мануальна терапія Неврологія ... ще
«Клініка Лікаря Долинського» - це багатопрофільний медичний заклад, де досвідчені лікарі ведуть прийом дітей і дорослих. Клініка оснащена сучасним обладнанням. Плюс до всього на базі клініки працюють: ортопедичний салон, денний стаціонар, лабораторна діагностика і т.д.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 8:00 - 18:00
м. Бровари, вул. Шевченко, 10-В, 2 поверхна карті
Без района

«Клініка Лікаря Долинського» відкрилася в 2019 році на території міста Бровари, але вже обзавелася постійними клієнтами, що цінують цей медичний заклад за висококласний сервіс, і досвідчених лікарів, що ведуть прийом дітей і дорослих 7 днів на тиждень. Клініка оснащена новітнім ультрасучасним устаткуванням, а на її базі функціонують: денний стаціонар, фізіотерапевтичний, стіл масажу, зал лікувальної гімнастики (ЛФК) і ортопедичний салон.

Клініка працює за такими напрямками, як:

• гастроентерологія;
  • УЗ-діагностика;
  • урологія;
  • флебологія;
  • хірургія.

Відповідно, прийом ведуть такі лікарі:

• отоларинголог;
  • ревматолог;
  • педіатр;
  • флеболог;
  • та ін.

Левова частка наданих клінікою послуг, спрямована на благополуччя маленьких пацієнтів. Зокрема тут працюють першокласні дитячі фахівці, наприклад дитячий ортопед-травматолог, який може дати рекомендації щодо ортопедичного взуття для вашої дитини. А придбати ортопедичні устілки та взуття можна в спеціальному салоні, що працює на базі клініки. Також, в «Клініці Лікаря Долинського» можна пройти курс терапевтичного лікування або зробити операцію «одного дня».

Ольга 17 Квітень 2024
Хороша клініка, зауважень не було
Ірина 09 Квітень 2024
Просторо та комфортно було у клініці. Дуже привітний, уважний персонал. Загалом ця клініка дуже сподобалася.
Максим 05 Квітень 2024
Прийом пройшов добре, лікар гарно проконсультував, в клініці гарно зустріли, візитом задоволені
Інна 03 Квітень 2024
Клініка супер, дуже нам все сподобалося. Все пройшло дуже гарно.
Любов 23 Березень 2024
Усе було добре.