Сторінка 28: Терапевти в Києві

Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Павелко Олена Володимирівна на Doc.ua
Лікар вищої категорії проводить огляд хворих з пальпацією. Здійснює апаратне лікування, УЗ-діагностику пацієнтів з хворобами серцево-судинної, дихальної та ін. Систем. Доктор практикує лікування хвороб серцево-судинної і дихальної систем більше 15 років
Лікар Терапевт, Ендокринолог П'ятниця Наталія Миколаївна на Doc.ua
Наталія Миколаївна займається діагностикою та лікуванням, веде пацієнтів з патологією ендокринної залози, ендокринно-гінекологічними порушеннями, патологією наднирників, надмірною масою тіла, затримкою статевого розвитку. Крім того, лікар приймає пацієнтів з усіма хворобами терапевтичного профілю
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Морєва  Діана Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких хвороб як: хронічний гастро-дуоденіт, НР-асоційовані хвороби шлунка (хронічний гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, рак шлунка), гастроезофагеальна рефлюксна хвора хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт (НЯК), синдром подразненого кишечника (СРК)
Лікар Кардіолог, Терапевт Рафальський Станіслав Олексійович на Doc.ua
Лікар Стоматолог, Терапевт Даниловська Оксана Юріївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується в області естетичної реставрації, регулярно підвищує кваліфікацію і є учасником навчальних курсів, конгресів і форумів.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Ендоскопіст Зінчук Наталія Михайлівна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог, ендоскопіст, терапевт. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні функціональних розладів стравоходу, хронічних гастритів різної етіології, захворювання підшлункової залози, дисбактеріозу кишечника, виразкового коліту, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки та ін.
Лікар Терапевт Вусата Марина Александрова на Doc.ua
Лікар-терапевт, УЗ-фахівець, займається діагностикою та лікуванням різних захворювань органів черевної порожнини, дихальної та серцево-судинної систем.
Лікар Терапевт Кашина Юлія Василівна на Doc.ua
Юлія Василівна — лікар-терапевт загальної практики, яка протягом багатьох років лікує дорослих. Вона має 11-річний досвід роботи з вагітними жінками. У роботі завжди з турботою ставиться до здоров’я своїх пацієнтів, а в лікуванні застосовує лише високоефективні методи діагностики та профілактики
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Лукашевич Володимир Володимирович на Doc.ua
Лікар загальної практики, сімейний лікар, терапевт. Проводить огляд, лікування пацієнтів терапевтичного профілю. Має великий досвід в лікуванні кардіологічних захворювань. Діагностує і проводить лікування гострих і хронічних хвороб
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Таран Сергій Станіславович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Сергій Станіславович - лікар-терапевт і кардіолог з досвідом роботи більше 10-ти років. Проводить консультативний прийом пацієнтів з інфекційними захворюваннями верхніх дихальних шляхів, серцево-судинними патологіями, вірусними інфекціями, лікує анемії різної етіології. Спеціалізується на УЗ-діагностиці органів черевної порожнини, сечостатевої системи, щитовидної залози, проводить ЕКГ