Сторінка 32: Терапевти в Києві

Лікар Гастроентеролог, Терапевт Белінська Євгенія Юріївна на Doc.ua
Лікар гастроентеролог, терапевт. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні шлунково-кишкового тракту. Надає допомогу при гепатитах різної етіології, хронічний панкреатитах і холециститах. Допоможе підібрати правильну дієту при різних захворюваннях шлунк"&"ово-кишкового тракту.
Лікар Терапевт Лавриненко Владислава Володимирівна на Doc.ua
Кваліфікований лікар-терапевт приймає дорослих і дітей від 6 років, проводить діагностику і лікування гострої і хронічної патології верхніх і нижніх дихальних шляхів, респіраторних інфекцій, захворювань печінки і жовчовивідних шляхів, шлунка, підшлункової залози. Надає допомогу при артеріальній гіпертензії, гострих алергічних ринітах, кропивниці, гельмінтозах та ін.
«ДОБРОДІЙ», сімейний медичний центр
вул. Чавдар, 8на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Орлов Владислав Володимирович на Doc.ua
Чому я працюю лікарем? Мене цікавить соціальна та наукова складова захворюванності, допомога пацієнтам у подполанні хвороб та поліпшенні якості життя.
Лікар Терапевт, Кардіолог Гаврилюк Ірина Олександрівна на Doc.ua
Ірина Олександрівна — терапевт, кардіолог, веде спостереження за пацієнтами з багатьма супутніми захворюваннями. Лікує захворювання органів дихання, травлення та хвороби серця. Проводить аускультацію та перкусію серця і легенів, розшифровку ЕКГ, корекцію антигіпертензивної та антиаритмічної терапії
Лікар Терапевт Демченко Олександра Олександрівна на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань травної, дихальної, серцево-судинної та інших систем організму. Робить призначення згідно з міжнародними стандартами, клінічними протоколами МОЗ України та доказової медицини
Клініка ім. Гальченко В.В. на Дружбі Народів
ул. Подвысоцкого, 6Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Терапевт Пономарьов Олександр Миколайович на Doc.ua
Олександр Миколайович проводить діагностичні та лікувальні процедури для усунення запальних захворювань внутрішніх органів. Знаходить причину алергічних реакцій, лікує інфекційні захворювання, порушення роботи серцево-судинної системи. Допомагає пацієнтам з хронічними патологіями органів травлення (гастрит, холецистит, виразкова хвороба). Володіє методами проведення ультразвукової діагностики та ЕКГ
Лікар Терапевт, Кардіолог Гулина Ніна Миколаївна на Doc.ua
Лікар терапевт-кардіолог, спеціалізується на лікуванні хвороб в області терапії і кардіології. Проводить лікування та діагностику захворювань внутрішніх органів, дихальних шляхів, порушення кровообігу і серцево-судинної системи.
Лікар Терапевт Ткалич Ганна Володимирівна на Doc.ua
Досвідчений лікар-терапевт вищої категорії, займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, бронхолегеневої системи та надає допомогу при кардіологічних патологіях
Лікар Рефлексотерапевт, Кардіолог, Терапевт Назаренко Володимир Іванович на Doc.ua
Заслужений лікар України, кваліфікований лікар-терапевт, автор публікацій в медичних журналах, учасник тренінгів та конференцій Товариства терапевтів України, займається діагностикою та ефективним лікуванням всього спектра загальнотерапевтичних патологій.
Медіком (Medikom) на Оболоні
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Терапевт Каминская Лариса Ивановна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії. Займається лікуванням таких захворювань, як: грип, ГРВІ, бронхіт, цистит, панкреатит, коліт, отит, риніт, тонзиліт