Сторінка 34: Терапевти в Києві

Лікар Пульмонолог, Терапевт Андрієць  Валерія  Олександрівна на Doc.ua
Лікар проводить консультативний прийом пацієнтів пульмонологічного та терапевтичного профілю, складання плану обстеження та лікування, оцінка та інтерпретація результатів додаткових методів обстеження (лабораторних, функціональних, ендоскопічних обстежень, рентгенологічних). При необхідності – лікар консультує вдома.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Келемен Лариса Вікторівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лариса Вікторівна завідувач поліклінікою на Печерську, спеціалізується на лікуванні захворювань терапевтичного профілю, доктор лікує неврологічні захворювання, захворювання серцево-судинної системи, дихальних шляхів і т.д.
Лікар Терапевт Козміна Олена Миколаївна на Doc.ua
Лікар-терапевт, кардіолог, володіє всіма сучасними методами діагностики і лікування: отоскопія, ЕКГ, офтальмоскопія, лікування та профілактика гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця, гастроентерологічних захворювань, гострої і хронічної легеневої патології, захворювань нирок, інфекційних захворювань в т.ч. ГРВІ та грипу.
Лікар Кардіолог, Терапевт Горбатюк Алла Василівна на Doc.ua
Алла Василівна спеціалізується на різній терапевтичній патології, проводить діагностику і призначає схему лікування при кардіологічних захворюваннях: артеріальній гіпертензії, серцевій недостатності, ішемічній хворобі серця. Проводить консультації вагітних
Лікар Терапевт Буракова Світлана Леонідівна на Doc.ua
Лікар, завідувачка підрозділом, проводить консультативний прийом, займається лікуванням хвороб терапевтичного профілю таких, як вірусні інфекції, психічні захворювання, патології серця і судин (читає ЕКГ), хвороби органів травлення і т.д.
Лікар Терапевт Гарайдіч Лілія Володимирівна на Doc.ua
Спеціаліст вищої кваліфікації по діагностиці та лікуванню широкого спектру захворювань терапевтичного профілю. У своїй роботі Лілія Володимирівна використовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також клінічно обгрунтовані методи діагностики, лікування і фармакотерапії
Лікар Терапевт, Кардіолог, Гастроентеролог Кузнєцова-Арабулі Юлія Володимирівна на Doc.ua
СІМОНЕЦ ДОК ЦЕНТР
п-т Героїв Сталінграду 48на карті
Оболонськийм. Героїв Дніпра
Добробут на Сікорського
вул. Сікорського, 1 (Житловий комплекс «Зелений острів 1»)на карті
Шевченківськийм. Берестейська
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Семиволос Ольга Володимирівна на Doc.ua
Ольга Володимирівна, лікар-терапевт і сімейний лікар з великим стажем і досвідом роботи, займається розробкою індивідуального лікування захворювань органів дихання, шлунково-кишкового тракту, а також проводить консультування з приводу кардіологічних захворювань, використовуючи новітні діагностичні методи.
Медіком (Medikom) на Оболоні
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Терапевт, Стоматолог Мацепа Олена Іванівна на Doc.ua
Кваліфікований стоматолог і постійний учасник тематичних симпозіумів, лекцій, майстер-класів. Лікар здійснює весь комплекс процедур: відбілювання, проводить гігієну порожнини рота, лікування періодонтиту, пародонтозу, карієсу, пародонтиту, та ін.
Дарлін на вул. Мішуги
вул. Мішуги, 10, оф. 102на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Терапевт, Кардіолог Толочко Тетяна Станіславівна на Doc.ua
Лікар кардіолог-терапевт вищої категорії. Тетяна Станіславівна систематично бере участь в міжнародних конгресах, форумах. Автор 10 наукових робіт.
Поліш Мед
вул. Полтавська, 10на карті