Сторінка 30: Терапевти в Києві

Лікар Терапевт Мужиляк Олеся Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії. Веде консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: грип, ГРВІ, коліт, бронхіт, цистит, вітряна віспа та інші
Лікар Терапевт Медвідь Володимир Ісаакович на Doc.ua
Медвідь Володимир Ісаакович
Доктор медичних наук
Лікар терапевт вищої категорії, доктор медичних наук, спеціалізується на внутрішніх патологіях вагітних. Є членом-кореспондентом НАНМ України, Заслуженим лікарем України. Запропонував нову класифікацію гестаційного діабету, був ініціатором введення в Україні перинатального моніторингу цукрового діабету, займався створенням Державного реєстру вагітних з цукровим діабетом.
Лікар Терапевт, Кардіолог Мініна Олена Олександрівна на Doc.ua
Мініна Олена Олександрівна
Старший науковий співробітник за спеціальністю кардіологія в ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України»
Лікар Кардіолог, Терапевт Зайцева Оксана Євгеніївна на Doc.ua
Зайцева Оксана Євгеніївна
31рік досвіду
Лікар-кардіолог з багаторічним стажем, кандидат медичних наук, спеціалізується на лікуванні метаболічного синдрому.
Лікар Терапевт, Гастроентеролог, Гепатолог Шипулін Вадим Петрович на Doc.ua
Шипулін Вадим Петрович
Доктор медичних наук
Досвідчений гастроентеролог, терапевт, Заслужений лікар України, має вищу категорію, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішніх хвороб НМУ ім. А. А. Богомольця. Консультація професора Шипуліна проводиться тільки після попередньої консультації його асистента Неверовського Артема Валерійовича. Це обов'язкова умова професора Шипуліна. Займається лікуванням захворювань печінки, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, дихальної системи, підшлункової залози
Сучасна медицина, медичний центр
ул. Метрологическая, 44на карті
Голосіївськийм. Теремки
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Губська Олена Юріївна на Doc.ua
Губська Олена Юріївна
Доктор медичних наук
Доктор медичних наук, професор кафедри внутрішньої медицини №1 КНМУ ім. О. О. Богомольця, лікар вищої категорії з досвідом роботи в клінічній медицині більше 24 років. Консультує з питань діагностики та лікування органів травного тракту і захворювань внутрішніх органів, спеціалізується на лікуванні захворювань кишечника. Є автором понад 100 наукових медичних публікацій, в тому числі монографій і підручників для студентів медичних ВУЗів. Засновник і Віце-президент Українського товариства целіакії, постійний учасник і доповідач на міжнар
Лікар Терапевт, Лікар екстреної медицини Дубровська Ліна Вікторівна на Doc.ua
Ліна Вікторівна досконало володіє всіма методами і способами лікування захворювань внутрішніх органів (гастрит, дуоденіт, виразкова хвороба, аритмія, гіпертонія, ішемічна хвороба серця, бронхіт, ГРВІ, грип та ін.). Проводить планові огляди, вакцинацію, видає направлення до вузькопрофільних спеціалістів
Лікар Терапевт Сірук Марина Вікторівна на Doc.ua
Терапевт вищої категорії, більше двох десятків років займається розшифровкою досліджень і аналізів, розробкою плану лікування, зняттям ЕКГ і консультуванням за результатами ЕКГ, складанням індивідуальних дієтичних рекомендацій.
Лікар Кардіолог, Терапевт Левшова Зоя Валеріївна на Doc.ua
Левшова Зоя Валеріївна
21рік досвіду
Доктор лікує ішемічну хворобу серця, міокардити, гостру і хронічну серцеву недостатність, гіпертонічну хворобу, порушення ритму серця
Лікар Терапевт Ковінська Віталіна Анатоліівна на Doc.ua
21рік досвіду
Віталіна Анатоліївна спеціалізується на терапії. Займається діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи, травної системи, легень, сечовидільної системи, артритів. Веде прийом дорослих пацієнтів