Лікар Терапевт Решетнік Олександра Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Решетнік Олександра Володимирівна

16 років досвіду
Дорослі
Діти
Лікар-терапевт, володіє практичними навичками реабілітаційних заходів: лікувальною фізкультурою, лікувальним масажем, відновленням патологічно змінених суглобів, обробкою ран, пролежнів, трофічних виразок, виконанням парентерального введення лікарських засобів та ін. Визначається з тактикою ведення важких хворих вдома, коригує тривалу медикаментозну терапію , знімає і розшифровує ЕКГ. Веде прийом дорослих і дітей з 6 років
Мобільна клініка «ДоброДок»
Врач работает исключительно с вызовами на дом (Оболонь, Виноградарь, Подол и Киевская обл. (Ирпень, Буча)). Выезд за границы Киева — 650 грн. Стоимость педиатрического выезда врача – 600 грн. Стоимость для взрослого – 450 грн.
г. Киев, ул. Попудренка 34на карті
Дніпровськийм. Академмістечко
Виклик додому
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пн 27 Вересень Вт 28 Вересень Ср 29 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
68 Відгуки
Анастасія 16 Квітень 2021
Мені тільки призначили лікування, але в принципі все добре. Вана мене детально все розпитала, вислухала всю мою ситуацію і дала відповідне лікування.
Татьяна 07 Квітень 2021
Доктору огромное спасибо!
Таня 09 Лютий 2021
Я дуже вдячна лікарю, що в такий час вона їздить по домівках. Не зважаючи на своє здоров`я. Бажаю здоров`я лікарю!
Анастасия 01 Січень 0001
Аудиоконсультація сподобалась. Все швидко, зручно. Підтримуємо зв'язок з лікарем по Вайберу.
Анна Фёдоровна 01 Січень 0001
Я дуже вдячна, нам все дуже сподобалося, я спілкувалася разом з донькою. Все було дуже грамотно, конкретно і настілки все було докладно, що все було мені зрозуміло. Лікар дуже сподобався.
Максим 01 Січень 0001
В двенадцать тридцать дня я оплатил услугу. Мне ответили, что через один — два часа мне перезвонят. Ноль! В пятнадцать тридцать я опять пишу в чате. Мне отвечают: "Ждите! Около получаса". Ноль! В девятнадцать сорок мне все-таки соизволили позвонить из клиники Добродок. Выясняется, что доктор сегодня уже не может меня проконсультировать. Уже только завтра. Друзья, Вы нормальные? У меня двухсторонняя пневмония. Я сидел, ждал звонка весь день. А Вы мне говорите через восемь часов, что доктор не может пообщаться. В итоге мне все-таки назначили консультацию на этот же день, но с другим врачом! Доктор сразу мне назначил сразу два антибиотика. Консультация была впопыхах! Это понятно, ведь рабочий день у доктора закончился. Я свое детальное описание оставлял, когда оформлял заявку в двенадцать часов, но доктор его не прочитал. При этом упустил несколько симптомов. Я знаю, что при некоторых из этих симптомов, онлайн консультация вообще не подходит, нужно только лично смотреть! Била кровь - это серьезные симптомы! Доктор дал мне восемь пунктов назначений. Все это мне надиктовывал, а прислать в письменном виде отказался. Добродок — та еще контора! И я не советую туда ходить!
Ирина 06 Жовтень 2020
Доктор ответила на все вопросы то что меня волновало. Получила качественную консультацию. Все осталась довольна
Игорь 29 Серпень 2020
Очень хороший доктор, на все мои вопросы ответила.
Ксения 27 Березень 2020
Мені дуже сподобалося. Лікар також залишила свій номер, щоб в разі потреби до неї можна було б звернутися.
Олеся 25 Лютий 2020
Доктор все объяснила, очень хороший врач.
Показати ще 4 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ