Сторінка 26: Терапевти в Києві

Лікар Кардіолог, Терапевт, Ендокринолог Крапівнер Марина Михайлівна на Doc.ua
Лікар є фахівцем в області кардіології. Лікар проводить консультації з питань реабілітації, діагностики, лікування патологій та порушень роботи серця. Лікує такі захворювання, як ішемічна хвороба серця, інфаркти, передінфарктний стан, порок серця, міокардит і т.д. У своїй роботі лікар використовує нові методи діагностики і терапії, підбираючи їх індивідуально для кожного пацієнта.
Добробут (Борис) на м. Осокорки
пр-т Бажана, 12 ана карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Гомеопат, Терапевт Маріловцева Наталія Олександрівна на Doc.ua
Завдяки 25-річному стажу роботи і багатому медичного досвіду (Хабаровський державний медінститут, клінічна ординатура за спеціальністю «терапія» при Київському медінституті, робота в «Феофанії», більше 10 років приватної практики), Наталія Олександрівна заглядає в Вашу проблему і знайде найбільш ефективні шляхи її рішення. Гомеопатією займається з 1993 року, отримавши знання з перших рук - на курсах відомого гомеопата Т. Д. Попової. Володіє методиками рефлексотерапії, електропунктурної діагностики по Фолю, Інформотерапії озонотерапії, ме
Центр сімейної медицини Family Care
вул. Феодори Пушиної, буд. 30/32на карті
Святошинськийм. Житомирська
Лікар Терапевт Ганчева Олена Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-терапевт вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні захворювань дихальної, травної, кровоносної систем, хвороб суглобів і вегетативних дисфункцій.
Лікар Терапевт Копил Тетяна Степанівна на Doc.ua
Завідуюча відділенням стаціонару для дорослих "Добробут", провідний фахівець відділення, досвідчений і прогресивний фахівець, спеціалізується на супроводі пацієнтів з хронічними патологіями по кардіології, пульмонології, гастроентерології та ін.
Добробут «Стаціонар» на проспекте Любомира Гузара
проспект Любомира Гузара 3, корпус 5на карті
Солом'янськийм. Святошин
Поліклініка для всієї родини в Голосієво
вул. Маршала Конєва, 10/1на карті
Голосіївськийм. Іподром
Лікар Терапевт Сегеда Аннета Михайлівна на Doc.ua
Терапевт вищої категорії. Аннета Михайлівна отримала спеціалізації з пульмонології та сімейної медицини. Основним напрямком роботи є профілактика хронічних захворювань і їх ускладнень. Проводить діагностику внутрішніх захворювань, діагностику і лікування захворювань органів дихання, гострих респіраторних захворювань, серцево-судинних захворювань, проблем шлунково-кишкового тракту, ускладнень цукрового діабету та ін."
Клініка для дітей та дорослих «Добробут» на Святошино
вул. Святошинська, 3 бна карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Сексопатолог, Уролог, Ендокринолог, Терапевт Мірошников Ярослав Олегович на Doc.ua
Займається лікуванням різних захворювань, а також патологій статевої системи у чоловіків: циститу, уретриту, орхіту, фімозу, простатиту, пієлонефриту. Також спеціалізується на медичному вирішенні проблем по андрології (андропаузи, чоловічого безпліддя, раку простати, еректильної дисфункції).
Інститут сімейної медицини плюс (Ренесанс Технолоджі Клінік)
Консультация уролога (беседа, сбор жалоб и анамнеза, определение программы обслед-я) - 1150 грн.
вул. Курнатовського, 20/1на карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Сімейний лікар Бойко Олена Володимирівна на Doc.ua
Олена Володимирівна - професіонал в області сімейної медицини та гастроентерології, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить лікування захворювань органів дихання, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, захворювань нирок і сечовивідних шляхів (пієлонефрити, цистити, ниркові кольки) та інших хвороб терапевтичного профілю у дорослих і дітей віком від 10-ти років
Агапіт на м. Чернігівська
вул. Юрія Поправки, 14 ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Носко Наталія Олексіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні, діагностиці та профілактиці захворювань внутрішніх органів. Є лікарем вищої категорії. Пріоритетний напрямок роботи - діагностика і лікування гіпертонічної хвороби.
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Терапевт Гуназа Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна веде прийом дорослих, в тому числі вагітних жінок з внутрішньою патологією. Лікує такі захворювання і патології, як: артеріальна гіпертензія, в тому числі гестаційна, атеросклероз, бронхіальна астма, гастродуоденіт, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ), ранні гестози і анемії вагітних, ішемічна хвороба серця, обструктивний бронхіт, панкреатит, синдром подразненого кишечника, холецистит, виразкова хвороба, ГРВІ, постковідний синдром, екстрагенітальна патологія вагітних
Лікар Кардіолог, Терапевт Труфанова Галина Володимирівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, терапевт, займається лікуванням і профілактикою серцево-судинних захворювань, веденням пацієнтів з ішемічною хворобою серця, гіпертензією, серцевою недостатністю, серцевими аритміями, кардиомиопатиями і т.д.