Сторінка 21: Терапевти в Києві

Лікар Терапевт Овчинникова Наталія Миколаївна на Doc.ua
Терапевт вищої категорії, учасник міжнародних форумів і конференцій, вважає за краще використовувати комплексний підхід до лікування. Здійснює ЕКГ-діагностику, спірографію, лікування хвороб органів дихання, шлунково-кишкового тракту, кардіологічних захворювань (гастрит, панкреатит, бронхіт, пневмонія, виразкова хвороба, кардіоміопатії тощо).
Лікар Гомеопат, Кардіолог, Педіатр, Терапевт, Лікар нетрадиційної медицини Козловська Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна спеціалізується на лікування дітей і дорослих із захворюваннями в хронічній або гострій формі виключно за допомогою гомеопатії і веде свою практику в якості сімейного лікаря. Завдяки великому досвіду роботи з новонародженими і грудними дітьми проводить консультації зі спостереження за розвитком малюків. Тетяна Володимирівна - автор 3 публікацій по темі гомеопатії, учасник багатьох міжнародних і вітчизняних форумів, з'їздів з класичної гомеопатії.
Лікар Терапевт Кот Ірина Петрівна на Doc.ua
Лікар є фахівцем в лікуванні, діагностиці та профілактиці захворювань внутрішніх органів. Володіє всіма необхідними практичними навичками: від основ, таких як збір анамнезу, до перкусії, аускультації, пальпації, вимірювання артеріального тиску
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Карташова Катерина Миколаївна на Doc.ua
Доктор займається лікуванням захворювань в гастроентерології, кардіології та пульмонології. Катерина Миколаївна регулярно відвідує курси і семінари по підвищенню кваліфікації в Україні та за кордоном. Досконало володіє українською, російською та англійською мовами, може вести прийом іноземних громадян. Серед професійних інтересів Катерини Карташовій - психосоматична медицина і гомотоксикологія.
Лікар Кардіолог, Терапевт Добрянський Євгеній Ярославович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Здійснює діагностику, лікування і ведення кардіологічної і терапевтичної патології, включаючи комплексні і комбіновані проблеми. Дотримується принципів доказової медицини, орієнтується на медичні стандарти Європи і США. Веде прийом російською, українською"&" та англійською мовами.
Лікар Кардіолог, Терапевт, Сімейний лікар Іващенко-Коронкова Катерина Віталіївна на Doc.ua
Сімейний спеціаліст вищої категорії, займається лікуванням і профілактикою захворювань дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи.
Лікар Кардіолог, Терапевт, Лікар функціональної діагностики Музиченко Світлана Вікторівна на Doc.ua
Світлана Вікторівна - кардіолог, терапевт, лікар функціональної діагностики. Проводить діагностику і лікування пацієнтів з терапевтичними захворюваннями, проблемами серцево-судинної системи. Лікар застосовує сучасні методи діагностики та лікування широкого спектру хвороб серця і судин. Світлана Вікторівна виконує функціональну діагностику: електрокардіографію, добове моніторування артеріального тиску
Лікар Терапевт Панченко Анастасія Василівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: бронхіт, пневмонія, ГРВІ, ХОЗЛ
Лікар Дієтолог, Терапевт, Ендокринолог, Нутриціолог Федоренко Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Є консультантом у сфері збалансованого харчування і зниження ваги. Проводить діагностику і лікування різних форм ожиріння. Складає індивідуальну програму харчування при різних захворюваннях шлунково-кишкового тракту; для спортсменів, вагітних і годуючих. Є автором багатьох програм по корекції ваги.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Чабаненко Юлія Володимірівна на Doc.ua
Проводить діагностику та лікування хвороб внутрішніх органів. Допомагає виявити та запобігти розвитку інфекційних захворювань та запальних процесів серцево-судинної, травної та дихальної систем.