Медбуд

Відгуки про мережу клінік Медбуд

Клініка
add_box Нейрохірургія Ортопедія Оториноларингологія Пластична хірургія Проктологія Травматологія ... ще
ДП «Медбуд» - це багатофункціональний медичний комплекс, заснований у 1979 році. Працює у таких напрямках, як: діагностика, поліклінічні послуги, стаціонару (терапія, хірургія, неврологія, інтенсивна терапія), а також реабілітація. Для зручності перебування у клініці пацієнтам надається сучасний сервіс, палати на будь-який запит, ліфти для людей з обмеженими фізичними можливостями, вільний доступ в інтернет, смачне харчування
Генератор в клініці Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 14:00
пр-т Лобановського 17на карті
access_time_filled пн - нд : :0 - 23:00
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Масаж Реабілітологія ... ще
Генератор в клініці Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія ... ще
Генератор в клініці Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т Лобановського, 17, 1 поверхна карті
add_box УЗ-діагностика ... ще
Генератор в клініці Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 14:00
Солом'янський м.Хрещатик м.Лук'янівська м.Золоті ворота
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
496 відгуків
Юрій 26 Червень 2024
Красива клініка, в якій працює приємний, професійний персонал. Неодноразово відвідую, мені подобається.
Володимир 13 Червень 2024
Був на консультації в ендокринолога Панасенко Ольги Олександрівни, візит сподобався - дуже фаховий спеціаліст, чуйне ставлення, не поспішаючи усе пояснила що до чого. Я отримав, що хотів.
Андрій 05 Червень 2024
Клініка сама мені не сподобалася. Потрібно було ходити з кабінету у кабінет, а також бігати по різних поверхах туди - сюди. Як на мене, це якийсь балаган виходить. У приватній клініці хочеться якогось більш кращого сервісу та комфорту.
Надія 04 Червень 2024
Клініка дуже сподобалася, дуже гарна, хороше обслуговування
Віра 30 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася, була перший раз, діагностику провели добре, лікар УЗД дуже уважний, дуже сподобався, буду звертатися ще
Аліна 21 Травень 2024
Клініка  дуже сподобалася, все було чудово у клініці. Дуже класний персонал та лікарі у цій клініці.
Ширак 21 Травень 2024
На фоні інших клінік де були раніше, ця клініка краща! Сучасні технології, усе відбулось як треба.
Назарій 13 Травень 2024
Сподобався сервіс та кардіолог Мостоіой класний, отримали усе, що було потрібно, залишились задоволені.
Олександра 06 Травень 2024
Дуже подобається ця клініка. Часто користуюся медичними послугами саме цієї клініки.
Світлана 01 Травень 2024
 У клініці все було добре. Чудовий персонал, комфорт та зручність були на високому рівні. Мені все дуже сподобалося, залишилася задоволена візитом у цю клініку.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right