Сторінка 25: Терапевти в Києві

Лікар УЗД-фахівець, Терапевт, Кардіолог Іванченко Юлія Олександрівна на Doc.ua
Іванченко Юлія Олександрівна
Лікар другої категорії
Спеціаліст проводить ЕКГ-дослідження, ЕхоКГ, УЗД щитовидної залози, здійснює лікування ішемічної хвороби серця, соматоформної вегетативні дисфункції, гіпертонічної хвороби, аритмій, хронічної серцевої недостатності, супутніх терапевтичних патологій (дисфункції щитовидної залози, цукрового діабету).
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Самойлов Андрій Олександрович на Doc.ua
21рік досвіду
Андрій Олександрович виконує діагностику та лікування захворювань серцево-судинної, дихальної, травної та сечовидільної системи. Проводить лікування ендокринологічних, гематологічних і ревматичних хвороб. Коригує порушення роботи обміну речовин. Здійснює невідкладну допомогу, а також лікування гіпертермічного, інтоксикаційного та алкогольно-абстинентного синдромів
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Бородіна Олена Олександрівна на Doc.ua
Олена Олександрівна - доктор загальної практики сімейної медицини. Лікар веде пацієнтів з 7 років, проводить профілактичні огляди і розшифровку ЕКГ, займається діагностикою та лікуванням ревматологічних, терапевтичних, гастроентерологічних, кардіологічних захворювань і т. д.
Добробут на Мішуги
вул. Мишуги, 12на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Кардіолог, Терапевт Фьодорова Євгенія Олександрівна на Doc.ua
Євгенія Олександрівна проводить діагностику і лікування захворювань серцево-судинної системи (гострих і хронічних), підбір реабілітаційних заходів після серцево-судинних катастроф і після хірургічних втручань на серці та судинах, реєстрацію і розшифровку ЕКГ, проведення холтерівського моніторування АТ і ЕКГ
Лікар Терапевт Варич Олена Миколаївна на Doc.ua
Варич Олена Миколаївна
Терапевт вищої категорії проводить лікування в області загальної терапії. У Олени Миколаївни більше 30 років стажу в лікуванні ревматологічних захворювань і хвороб органів дихання
Клініка для дітей та дорослих «Добробут» на Святошино
вул. Святошинська, 3 бна карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Корільчук Раїса Миколаївна на Doc.ua
Висококваліфікований лікар в області терапії з майже тридцятирічним стажем роботи. Проводить ряд різних діагностичних і лікувальних заходів, спрямованих на усунення таких патологій як: гостра респіраторна вірусна інфекція, бронхіальна астма, анемія, ангіна, грип та ін. Також є терапевтом для вагітних
Лікар Терапевт, Кардіолог Сусак Інна Адольфівна на Doc.ua
Сусак Інна Адольфівна
Інна Адольфівна лікар кардіолог і терапевт вищої категорії, має ступінь кандидата медичних наук. Здійснює лікування всіх захворювань кардіологічного (крім хірургічного втручання) і терапевтичного профілю.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Бех Ігор Володимирович на Doc.ua
Ігор Володимирович надає медичну допомогу дорослим і дітям з 12 років. Доктор Бех постійно бере участь в конференціях з області пульмонології, кардіопатологій і ін. Авторству Ігоря Володимировича належать медичні роботи по санаторно-курортної терапії, уропатологіі і ін.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Шіпульняк Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії і сімейній медицині. Володіє клінічними і додатковими методами обстеження пацієнта (збір анамнезу, огляд, вимір артеріального тиску і ЧСС, сатурації крові, ЕКГ, проба Руф'є, розрахунок індексу маси тіла). Складає план додаткового обстеження і схеми медикаментозного лікування, консультує з питань корекції способу життя (дієта, фізична активність). Займається лікуванням таких захворювань, як: гастрит, бронхіт, пневмонія, цистит, панкреатит, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, риніт. Веде прийом д
Лікар Терапевт Поддяча Дарина Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, вакцинацію, первинну діагностику, видача довідок, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології терапевтичного профілю
«Медіан»
Повторний прийом - 420 грн.
вул. Ярославська, 55на карті
Подільськийм. Контрактова площа