Сторінка 33: Терапевти в Києві

Лікар Терапевт Ярова Марина Олександрівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику і лікування по загальнотерапевтичному профілю. Лікує захворювання кровоносної, дихальної та травної, серцево-судинної, сечовидільної систем. Лікар надає медичну допомогу хворим, які звернулися з хворобами нирок, пневмонією, стенокардією, інсультом і т.д. У своїй практиці застосовує сучасні методи діагностики, лікування і профілактики.
Лікар Кардіолог, Терапевт Малєєва Юлія Миколаївна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар-терапевт вищої категорії, Залужений лікар України, завідувач відділенням VIP-терапії. Проводить стаціонарне лікування хворих кардіологічного та терапевтичного профілів.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Купченко Валентина Вікторівна на Doc.ua
Валентина Вікторівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні захворювань серцево-судинної системи, дихальної системи, гастроентерологічних патологій. Веде спостереження за пацієнтами, надає невідкладну допомогу, володіє методиками гомеопатичного лікування.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт, Гастроентеролог Димарець Роман Миколайович на Doc.ua
Терапевт, гастроентеролог, пульмонолог, лікар сімейної медицини. Досвід роботи в Міжнародній медичній службі в Німеччині (м. Мюнхен). Консультативно-діагностична допомога. Спеціалізується на лікуванні та профілактиці хронічних рецидивуючих патологій терапевтичного профілю: гастроентерологія, пульмонологія. Так зокрема спеціалізується на діагностиці та визначенні Helicobacter pylori, на проведенні передопераційної підготовки пацієнтів, лікуванні інфекційно-запальних патологій дихальної системи.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Оганян Людмила Євгеніївна на Doc.ua
Проводить діагностику хвороб шлунково-кишкового тракту, створює схему лікування індивідуально для кожного пацієнта, проводить онкологічний скринінг. Лікує дисбактеріоз, гастрит, панкреатит, дуоденіт, коліт, виразкову хворобу та ін.
Лікар Терапевт Кожухова Світлана Світлана Юріївна на Doc.ua
Лікар вищої категорії, проводить консультацію, діагностику та лікування внутрішніх захворювань, в тому числі в умовах денного стаціонару.
Лікар Кардіолог, Терапевт Сімагіна Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Сімагіна Тетяна Володимирівна
Лікар спеціалізується на кардіології та терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, ГРВІ, бронхіт, ангіна. Постійно удосконалює рівень своєї кваліфікації за допомогою навчальних заходів
«Авіценна мед», Центр прогресивної медицини
вул. Дегтярівська, 48на карті
Шевченківськийм. Шулявська
Виклик додому
Лікар Терапевт Коваль Олександр Валерійович на Doc.ua
Лікар-терапевт першої категорії. основний напрямок роботи якого полягає в лікуванні та діагностиці захворювань органів травлення, дихання,серцево-судинної системи. Веде пацієнтів з супутніми хворобами, де основною метою лікаря є лікування організму в цілому. Проводить лікування дорослих та дітей з 14 років
Радомед
вул. Вишгородська, 38на карті
Подільськийм. Оболонь
Лікар Терапевт Зарембська Ірина Богданівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань внутрішніх органів. Володіє техніками: перкусія, аускультація, пальпація, вимірювання артеріального тиску
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець, Терапевт Завальна Марина Віталіївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на гастроентерології та УЗД-діагностики. Займається лікуванням складних випадків, пов'язаних з проблемами шлунково-кишкового тракту. Також, доктор пройшла програми «Очищення органів травлення», «Зниження ваги», «Анемія»