Лікар Пульмонолог, Терапевт Кричинська Ірина Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Кричинська Ірина Вікторівна

Ірина Вікторівна - провідний терапевт і пульмонолог, фахівець з лікування різного роду захворювань терапевтичного профілю. Проводить ряд діагностичних маніпуляцій, комплексну терапію хвороб внутрішніх органів. Володіє технікою плевральної пункції. Проводить електрокардіографію з розшифровкою

Перевірені відгуки про лікаря 24 відгуки

Мария 30 Квітень 2020
Все хорошо и доступно объяснили, провели осмотр. Все было комфортно, внимание к пациенту ну и клиника тоже понравилась.
Анна 31 Березень 2020
Оксана 10 Березень 2020
Рубен 12 Липень 2019
Алина 12 Червень 2019
Все добре було. Поки що ми приходимо. Слава Богу, я не так часто до лікарів ходжу, думаю, що лікар компетентний, дуже уважний до дрібниць. В принципі все добре було.
Александр 23 Січень 2019
Все прошло нормально. В принципе, я доволен. Очень внимательно отнеслась, все достаточно детально расспросила по поводу моей болезни. Все хорошо, никаких нареканий нет.
Сергей 20 Листопад 2018
Наталия 15 Листопад 2018
Я дуже задоволена візитом. Мені поставили коректний діагноз і я готова рекомендувати даного лікаря.
Илона 11 Жовтень 2018
Внимательный доктор. На консультации все было очень хорошо, назначила лечение и при этом ничего лишнего. Спасибо доктору, я осталась довольна.
Ольга 20 Вересень 2018
Все отлично.