Софіївська Борщагівка
Медичний центр «Меданта»

Медичний центр «Меданта»

add_box Акушерство Гінекологія Кардіологія Неврологія УЗ-діагностика Флебологія ... ще
МЦ «Меданта» — багатофункціональний медичний центр для всієї родини, що надає широкий спектр якісних медичних послуг і має дозвіл на оформлення лікарняних листів. Напрямки клініки: вакцинація, ведення вагітності, лабораторна діагностика, складання програм лікування, ультразвукова діагностика та ін.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Києво-Святошинський р-н. с. Софiївська Борщагівка. ЖК «Софія», вул.Боголюбова, 30на карті
Без району

МЦ «Меданта» — багатофункціональний медичний центр для всієї родини, що надає широкий спектр якісних медичних послуг і має дозвіл на оформлення лікарняних листів.

Співробітники медичного центру — досвідчені лікарі, висококваліфіковані професіонали, які мають великий досвід в медичній практиці, які регулярно підвищують рівень своїх знань на профільних курсах, конференціях і семінарах.

МЦ «Меданта» надає широкий спектр медичних послуг:

• вакцинація;

• індивідуальний підхід;
  • комфортні умови;
  • сучасне обладнання.
Віктор 18 Квітень 2024
Дуже гарно було у цій клініці. Чистенько, зручно, комфортно. Люди дуже добрі працюють, все допоможуть та підкажуть що потрібно.
Юлія 01 Лютий 2024
В клинике очень хороший УЗИ специалист, планирую обращаться в дальнейшем
Лілія 30 Січень 2024
У клініці охайно, чисто.  Чемний, приємний персонал.
Вікторія 28 Грудень 2023
Клініка комфортна, дякую за сервіс.
Карина 27 Листопад 2023
Все добре пройшло.