Розклад на:
Врач: Дубова Ганна Іванівна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Дубова Ганна Іванівна

Терапевт, Гастроентеролог, Кардіолог

505 відгуків 33 года опыта
  • роки досвіду, 33

Займається лікуванням хвороб (в гострій формі) терапевтичного профілю, а також загострень хвороб внутрішніх органів в хронічній формі, а саме: хвороб по кардіології, пульмонології, гастроентерології, гематології, нефрології. Також спостерігає вагітних з екстрагенітальною патологією і жінок, що годують ще

Сіті Клініка на просп. Науки

просп. Науки, 30. На карті

Голосіївський , м.Голосіївська, м.Деміївська

«Сіті Клініка+»

вул. Менделеєва, 10 б. На карті

Печерський , м.Деміївська, м.Дружби Народів, м.Либідська

Розклад на:

Лікар працює за попереднім записом
Залиште заявку на бажаний час

Немає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря

Рейтинг лікаря розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Освіта

• Вінницький медичний університет ім. Н.І. Пирогова (1985)
  • Інтернатура на базі Обласної клінічної лікарні ім. Н.І. Пирогова (1986)
  • Клінічна ординатура по кардіології, Вінницький медичний університет ім. Н.І. Пирогова (1992)

Курси

• Курси по рефлексотерапії, Вінницький медичний університет ім. Н.І. Пирогова, факультет післядипломної освіти (1992)
  • «Актуальні питання екстрагенітальної патології у вагітних», Інститут АМН педіатрії, акушерства і гінекології, Київ (1993)
  • Передатестаційних цикл по терапії, факультет післядипломної освіти Вінницького медичного університету ім. Н.І. Пирогова (1997, 2001, 2007)
  • Тематичне удосконалення «Лабораторна імунологія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (2011)

Процедури, що виконує лікар

• Реєстрація та розшифровка ЕКГ
  • Реенцефалографія
  • Холтерівський моніторинг ЕКГ
  • Амбулаторний моніторинг АТ
  • Велоергометрія
  • Інтерпретація УЗД судин голови і шиї, органів черевної порожнини

Изначально доктор расположила к себе своей приветливостью и заинтересованностью. Всё прошло отлично! Я пришла с большим количеством вопросов и доктор на все четко давала ответы. Не было навязывания услуг, были уместные дельные вопросы от доктора, советовались вдвоем с чего начинаем и рассказывала по ходу дела как всё будет происходить. Максимально объяснила мне все назначения, отличный специалист, буду обращаться к доктору повторно! Один из лучших терапевтов, с кем мне доводилось общаться. Изначально доктор расположила к себе своей приветливостью и заинтересованностью. Всё прошло отлично! Я пришла с большим количеством вопросов и доктор на все четко давала ответы. Не было навязывания услуг, были уместные дельные вопросы от доктора, советовались вдвоем с чего начинаем и рассказывала по ходу дела как всё будет происходить. Максимально объяснила мне все назначения, отличный специалист, буду обращаться к доктору повторно! Один из лучших терапевтов, с кем мне доводилось общаться.

Катерина, 20.02.2021

Врач оставила о себе положительные впечатления. Детально расспросила о жалобах, провела осмотр, ответила на все, интересующие меня, вопросы. Составила и объяснила дальнейший план действий. Не назначала ничего лишнего. Была доброжелательной. Придя в клинику, я, как обычно, волновалась, но начав общение с доктором, все мои переживания улетучились. Не пугала и предварительно не ставила никаких страшных диагнозов, как у меня ранее бывало с другими врачами. В компетентности врача не было повода усомниться. Обязательно приду ещё.

Жанна, 09.02.2021

Очень приятный доктор, все хорошо рассказала. Я довольна визитом.

Светлана, 02.12.2020

Вовремя попала на прием. Доктор спросила анамнез, назначила дополнительные исследование, то что она говорила мне казалось аргументированно и правильным.

Елена, 01.12.2020

Доктор обсудил детально мою проблему. В плане поговорить проблем не было, буду ждать результатов обследования и лечения.

Александр, 05.10.2020
Дивитися всі відгуки
Лікарі поблизу

Кардіолог

Солом'янський

Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук.

Терапевт,Кардіолог

Шевченківський, Шевченківський

Гастроентеролог

Солом'янський

Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук.

Гастроентеролог

Святошинський