Швидка допомога COVID-19.Більше інформації тут

Дубова Ганна Іванівна

Лікар вищої категорії
33 років досвіду
Занимается лечением болезней (в острой форме) терапевтического профиля, а также обострений болезней внутренних органов в хронической форме, а именно: болезней по кардиологии, пульмонологии, гастроэнтерологии, гематологии, нефрологии. Также наблюдает беременных с экстрагенитальной патологией и кормящих женщин
Лікар працює за попереднім записомЗалиште заявку на бажаний час
Пн 17 Травень Вт 18 Травень Ср 19 Травень
Рейтинг лікаря
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Освіта

• Вінницький медичний університет ім. Н.І. Пирогова (1985)
  • Інтернатура на базі Обласної клінічної лікарні ім. Н.І. Пирогова (1986)
  • Клінічна ординатура по кардіології, Вінницький медичний університет ім. Н.І. Пирогова (1992)

Курси

• Курси по рефлексотерапії, Вінницький медичний університет ім. Н.І. Пирогова, факультет післядипломної освіти (1992)
  • «Актуальні питання екстрагенітальної патології у вагітних», Інститут АМН педіатрії, акушерства і гінекології, Київ (1993)
  • Передатестаційних цикл по терапії, факультет післядипломної освіти Вінницького медичного університету ім. Н.І. Пирогова (1997, 2001, 2007)
  • Тематичне удосконалення «Лабораторна імунологія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (2011)

Виконувані процедури

• Інтерпретація УЗД судин голови і шиї, органів черевної порожнини

Перевірені відгуки про лікаря

515 Відгуки
Кирилл 08 Січень 2021
Результата от лечения не было, ответов на вопросы не получил.
В'ячеслав 26 Березень 2021
Все більше ніж влаштувало. Вже після то як я зробив КТ, пізно ввечері, написав лікарю і вона дала мені всі рекомендації. Вже додатково, після того, як я отримав результати. Все оперативно, я б сказав миттєво! Я цілком задоволений.
Жанна 09 Лютий 2021
Врач оставила о себе положительные впечатления. Детально расспросила о жалобах, провела осмотр, ответила на все, интересующие меня, вопросы. Составила и объяснила дальнейший план действий. Не назначала ничего лишнего. Была доброжелательной. Придя в клинику, я, как обычно, волновалась, но начав общение с доктором, все мои переживания улетучились. Не пугала и предварительно не ставила никаких страшных диагнозов, как у меня ранее бывало с другими врачами. В компетентности врача не было повода усомниться. Обязательно приду ещё.
Марина 06 Лютий 2021
Очень внимательный врач, понравился!
Светлана 02 Грудень 2020
Очень приятный доктор, все хорошо рассказала. Я довольна визитом.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ