Лікар Терапевт, Гастроентеролог, Кардіолог Дубова Ганна Іванівна на Doc.ua

Дубова Ганна Іванівна

Лікар вищої категорії
33 років досвіду
Дорослі
Займається лікуванням хвороб (в гострій формі) терапевтичного профілю, а також загострень хвороб внутрішніх органів в хронічній формі, а саме: хвороб по кардіології, пульмонології, гастроентерології, гематології, нефрології. Також спостерігає вагітних з екстрагенітальною патологією і жінок, що годують
«Сіті Клініка+»
ул. Менделеева, 10 бна карті
Печерськийм. Деміївська
Сіті Клініка на просп. Науки
просп. Науки, 30на карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 09 Грудень Пт 10 Грудень Сб 11 Грудень keyboard_arrow_right
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Освіта

• Вінницький медичний університет ім. Н.І. Пирогова (1985)
  • Інтернатура на базі Обласної клінічної лікарні ім. Н.І. Пирогова (1986)
  • Клінічна ординатура по кардіології, Вінницький медичний університет ім. Н.І. Пирогова (1992)

Курси

• Курси по рефлексотерапії, Вінницький медичний університет ім. Н.І. Пирогова, факультет післядипломної освіти (1992)
  • «Актуальні питання екстрагенітальної патології у вагітних», Інститут АМН педіатрії, акушерства і гінекології, Київ (1993)
  • Передатестаційних цикл по терапії, факультет післядипломної освіти Вінницького медичного університету ім. Н.І. Пирогова (1997, 2001, 2007)
  • Тематичне удосконалення «Лабораторна імунологія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (2011)

Виконувані процедури

• Інтерпретація УЗД судин голови і шиї, органів черевної порожнини

Перевірені відгуки про лікаря

495 Відгуки
Ольга 09 Вересень 2021
Лікар компетентний, призначив необхідні аналізи. Думаю, що вирішимо питання, яке мене турбує. Лікар дуже позитивний, що дуже важливо для пацієнтів
Елизавета 28 Липень 2021
Дуже відкрита та добра лікар. Поцікавилась всіма моментами мого здоров'я і не тільки про симптоми з якими я до неї прийшла. А взагалі. Призначила аналізи. Назначила лікування. Воно допомагає. Дуже вдячна.
Лариса 28 Липень 2021
Доктор приятная, общение понравилось.
Інга 25 Травень 2021
Врач была очень приветливая, мне очень понравилась как профессионал, уделила мне много времени и все подробно объяснила. В дальнейшем буду обращаться еще
Кирилл 08 Січень 2021
Результата от лечения не было, ответов на вопросы не получил.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ