Сторінка 10: Репродуктологи в Києві

Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Репродуктолог Кондратенко Ганна Володимирівна на Doc.ua
Анна Володимирівна компетентна в питаннях невиношування вагітності. Спеціалізується на терапії інфекцій і запалень органів малого таза, патологій шийки матки, жіночої безплідності. Проводить індивідуальний підбір контрацепції, корекцію гормональних порушень
Міні ЕКО центр
Первинна консультація акушера-гінеколога, репродуктолога (збір анамнезу, огляд, призначення дослідження, постановка попереднього діагнозу) - 600 грн. Повторна консультація акушера-гінеколога, репродуктолога - 500 грн.
вул. Щекавицька, 7/10на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог, Акушер-гінеколог Сафіна Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних патологій. У сферу її професійних інтересів входять: гінекологічна ендокринологія, лікування безпліддя, оперативна гінекологія, гістероскопічні операції тощо.
Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району
вул. Саксаганського, 100на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Касьян Катерина Сергіївна на Doc.ua
Касьян Катерина Сергіївна, є завідуючою гінекологічним підрозділ «Медичного центру Олега Колібаби». Займається проблемами ендокринної гінекології, малоінвазивної оперативної гінекології і проблемами всіх форм безпліддя. Є членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Попова Тетяна Олексіївна на Doc.ua
Кандидат медичних наук, акушер-гінеколог вищої категорії, провідний спеціаліст в області ендокринної гінекології та лікування жіночого безпліддя
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Червоткіна Ольга Олександрівна на Doc.ua
Завідуюча відділенням жіночою консультацією медичного центру ADONIS FAMILY, акушер-гінеколог, репродуктолог, має вищу категорію, займається веденням вагітності, включаючи вагітність після ЕКЗ, проблемами жіночого безпліддя.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог Мастименко Альона Геннадіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології, репродуктології, УЗД-діагностиці
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Гирич Валерія Олександрівна на Doc.ua
Гирич Валерія Олександрівна займається не тільки діагностикою та лікуванням безпліддя різного генезу, а й практикує всі сучасні методики репродуктивних технологій. Доктор займається діагностичної та лікувальної гістероскопією, гістеросальпінгографією, УЗ-діагностикою, лазерною хірургією. Має великий і успішний досвід в проведенні внутрішньоматкових інсемінацій і протоколів ЕКО.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Миколаєць Ірина Вікторівна на Doc.ua
Доктор Миколаєць І.В. - провідний спеціаліст репродуктивного напрямки медцентру «Здоров'я родини». В арсеналі доктора Миколаєць І.В. володіння методиками прицільної біопсії, лазерної вапоризації і радіохвильового видалення патологій шийки матки, внутрішньоматкової інсемінації, а також всіма способами стимуляції овуляції.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог Корнієнко Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна володіє в повному обсязі методами хірургічного лікування в гінекології (гістероскопія, лапароскопія, лапаротомія, гістерорезектоскопія), також спеціалізується у пластичній хірургії. Займається проблемами невиношування, жіночого безпліддя і гормональних порушень
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Смірнова Юлія Юріївна на Doc.ua
Доктор Смирнова є провідним гінекологом і репродуктологом медцентру «Здоров'я родини» зі спеціалізацією в діагностиці і терапії безпліддя ендокринної, маткової та трубної етіології. Юлія Юріївна володіє широким спектром методик оваріальної стимуляції і має успішний досвід їх проведення. Також доктор Смирнова є досвідченим фахівцем в гінекологічному УЗД та ендоскопічній гінекології.