Сторінка 8: Репродуктологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог Ірха Ліна Сергіївна на Doc.ua
Ірха Ліна Сергіївна - завідувач відділенням ТОВ МЦ «Допомога +» на Теремках (Метрологічна, 17/1). Лікар вищої категорії. Медичний досвід 17 років. Консультує як гінеколог-ендокринолог, гінеколог, репродуктолог, провідний фахівець з питань оперативної естетичної гінекології (лабіопластика, філери, перінеопластика, вагінопластика, нетримання сечі та інше), крапельниць краси, anti-age. Засновниця та викладач школи естетичної гінекології для лікарів.
Лікар Гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Хохлов Олексій Миколайович на Doc.ua
Лікар займається лікуванням ендокринних патологій, інфекційних і запальних захворювань статевих органів у жінок. Проводить діагностичне вишкрібання, гістероскопію, оперативне лікування патологій шийки матки методом кріодеструкції, радіохвильової терапії
Медичний центр «Ірис»
вул. Мишуги, 3-Вна карті
Дарницькийм. Позняки
Моя Клініка на м. Осокорки
вул. Княжий Затон, 21на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог Бєлова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Ольга Бєлова - провідний експерт центру в сфері ендокринної гінекології та репродуктології. Довгий час успішно займається лікуванням багатьох гінекологічних захворювань. Проводить оперативні гінекологічні втручання. Лікар допомагає правильно спланувати вагітність, з огляду на особливості пацієнтки, здійснює ведення вагітності будь-якої складності. Веде консультативний мамологічний прийом
Лікар Репродуктолог, УЗД-фахівець Севостьянова Оксана Сергіївна на Doc.ua
Оксана Сергіївна - дипломований репродуктолог, володіє всіма видами сучасних репродуктивних технологій, веде пари з безпліддям, проводить процедуру ЕКО (звичайне, ІКСІ і ін.), Є активною учасницею українських і європейських співтовариств акушер-гінекологів та репродуктологів.
Міні ЕКО центр
Первинна консультація репродуктолога (збір анамнезу, огляд, призначення дослідження, постановка попереднього діагнозу) - 600 грн. Повторна консультація репродуктолога - 500 грн.
вул. Щекавицька, 7/10на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Сергієнко Альона Миколаївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, репродуктолог першої лікарської категорії. Займається питаннями зачаття, виношування і народження дитини, лікуванням жіночого безпліддя, інфекційних і запальних захворювань жіночих статевих органів.
Лікар Репродуктолог Уланова Вероніка Валеріївна на Doc.ua
Лікар-репродуктолог вищої категорії, медичний директор в клініці "Родинне джерело". Спеціалізується на питаннях планування сім'ї, ведення вагітних, лікуванні хвороб шийки матки та ІПСШ.
Медичний центр «Айвімед»
вул. Антонова, 2б ЖК «Шервуд»на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Оліярник Марта Ігорівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог, репродуктолог першої категорії. Спеціаліст ендокринної гінекології та патології шийки матки, пренатальний діагност. Лікує всі види безпліддя, дисплазії, доброякісних утворень жіночих статевих органів.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Паламарчук Максим Валерійович на Doc.ua
Медичний директор клініки репродуктивної медицини «LITA», лікар вищої категорії, акушер-гінеколог, репродуктолог. Доктор має багаторічний досвід в діагностиці та лікуванні безпліддя всіх форм, працює з методами допоміжних репродуктивних технологій, проводить процедури ЕКО. Лікує жіноче і чоловіче безпліддя
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог Стрелко Галина Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог вищої категорії, кандидат медичних наук, проводить лікування жіночого безпліддя, хвороб, що передаються статевим шляхом та інших патологій у жінок.
Медичний центр «Айвімед»
вул. Антонова, 2б ЖК «Шервуд»на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог, Репродуктолог Васьковська Ірина В'ячеславівна на Doc.ua
Спеціалізується на загальній гінекології - лікує різні порушення циклу, патологічний клімакс, безпліддя. Проводить різні ультразвукові дослідження, в тому числі УЗД при вагітності, кольпоскопію, радіохвильову терапію, лазерну вапоризацію
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті