Сторінка 9: Репродуктологи в Києві

Лікар Гінеколог, Репродуктолог, Акушер-гінеколог Берая Дженетті Юріївна на Doc.ua
Берая Дженетті Юріївна
Провідний спеціаліст клініки в питаннях зачаття і ведення вагітності. Веде амбулаторний гінекологічний прийом пацієнтів з 15 років. Проводить консервативне та оперативне лікування порушень менструального циклу, захворювань шийки матки, клімактеричних розл"&"адів, кіст яєчників і захворювань, що передаються статевим шляхом. Також спеціалізується на визначенні причин і лікуванні жіночого безпліддя, веде вагітність
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог, Ендокринолог Танько Ольга Петрівна на Doc.ua
Лікар має великий досвід роботи в гінекології, репродуктивній ендокринології. Спеціалізується на виконанні втручань вагінальним доступом (гістеректомії, пластичні операції) і абдомінальним доступом із застосуванням ендоскопічних технологій і навичок естетичної гінекології. Володіє навичками проведення патологічних пологів, виконання оперативних втручань при екстрених акушерських ситуаціях
Лікар Ендоскопіст, Репродуктолог, Акушер-гінеколог, Гінеколог Хомета Тарас Арсенович на Doc.ua
Тарас Арсенович гінеколог-ендокринолог, акушер-гінеколог, репродуктолог і ендоскопіст другої категорії. Лікує запальні гінекологічні захворювання, безпліддя різної етіології, дисгормональні порушення, патології шийки матки і т.д. Є постійним учасником конференцій, українських і міжнародних, в галузі репродукції людини.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Голоденко Юрій Миколайович на Doc.ua
Пріоритетними напрямками роботи для лікаря є хірургія промежини і органів малого тазу, ендоскопічна малоінвазивна хірургія, ультразвукова діагностика (УЗД), патології репродуктивної системи (безпліддя, порушення менструального циклу).
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог Соболевська Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар є фахівцем в лікуванні запальних захворювань жіночих статевих органів і ультразвукової діагностики в гінекології. Проводить внутрішньоматкові інсемінації, лазерну вапоризації, біопсію та інші процедури
Міні ЕКО центр
Первинна консультація акушера-гінеколога, репродуктолога (збір анамнезу, огляд, призначення дослідження, постановка попереднього діагнозу) - 720 грн. Повторна консультація акушера-гінеколога, репродуктолога - 500 грн.
вул. Щекавицька, 7/10на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог Гюльмамедова Ірина Дмитрівна на Doc.ua
Гюльмамедова Ірина Дмитрівна
Доктор медичних наук
Досвідчений репродуктолог, що володіє всіма методами лікування безпліддя. Лікар, для якого репродуктивна медицина - не тільки технології, а перш за все глибинне розуміння фізіології репродуктивної функції у жінок і чоловіків. Ірина Гюльмамедова проводить діагностику і лікування при безплідді неясного генезу, попередні невдачі ЕКО в зв'язку з неможливістю імплантації, у разі безпліддя, пов'язаного з імунними і ендокринними порушеннями
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Сівкевич Юлія Вікторівна на Doc.ua
Юлія Вікторівна займається лікуванням патологій шийки матки, запальних захворювань, гормонозалежних порушень (кісти, міома, ендометріоз). Володіє сучасними репродуктивними методами лікування безпліддя. Проводить діагностику УЗД малого тазу
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Силаєва Ольга Петрівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог. Пріоритетний напрямок в роботі - лікування всіх видів безпліддя, захворювань, які передаються статевим шляхом, ендокринних порушень і патологій шийки матки.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог Горбунова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Ольга Володимирівна - завідуюча кафедри гінекології, акушерства та перинатології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Лікар спеціалізується на проведенні ендоскопічних маніпуляцій в гінекології, терапії захворювань репродуктивної функції жінок з оперативної маткою.
Лікар Репродуктолог, УЗД-фахівець Бабенко Ірина Володимирівна на Doc.ua
Бабенко Ірина Володимирівна
Лікар другої категорії
Є провідним фахівцем клініки щодо питань діагностики та лікування безпліддя.