Клиника - Reprolife (Репролайф). Онлайн запись в клинику на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Клініка Reprolife (Репролайф)

Медичний центр
Мережева клініка
Мамологія, Мануальна терапія, Масаж, Ортопедія, Психологія, Репродуктологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще

Медичний центр Reprolife спеціалізується на лікуванні усіх форм безпліддя, комплексному веденні вагітності, експертної гінекології та урології, загальної ендокринології, андрології, ембріології, генетики та репродуктивної хірургії

Reprolife (Репролайф)

• Нд: вихідний

вул. Саперне поле, 3. На карті

Печерський , м.Печерська, м.Дружби Народів, м.Либідська, м.Палац Україна

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр Reprolife (Репролайф) надає весь спектр послуг в області діагностики і лікування безпліддя, ведення вагітності, а також питань комплексного збереження жіночого і чоловічого здоров'я.

Основними напрямками медичного центру є:

• Діагностика причин безпліддя
  • Лікування безпліддя методами ДРТ (допоміжних репродуктивних технологій)
  • Ведення вагітності
  • Програми check-up
  • Програми відкладеного материнства
  • Експертне 3D/4D УЗД
  • Оперативна гінекологія
  • Урологія та андрологія
  • Мамологія
  • Естетична медицина

Центр допомагає людям у плануванні, зачатті, виношуванні і народженні здорових дітей, сприяючи втіленню ключових сенсів життя людини безпечного батьківства і втілення себе у своїх дітях!

У клініці реалізовані міжнародні медичні протоколи — безпечні та ефективні методи лікування. Індивідуальний комплексний підхід лікарів при використанні передових технологій, забезпечує експертний рівень діагностики та встановлення золотого стандарту в акушерстві та гінекології.

Розуміючи цінність часу, медичний заклад завжди прагне максимально скоротити період від першого звернення у клініку для подолання безпліддя до щасливого моменту настання вагітності, ретельно обдумуючи кожен етап лікування конкретної пари.

Успіх у досягненні вагітності — це командна робота всіх фахівців клініки. Усі лікарі клініки знаходяться у безперервному розвитку з підвищення кваліфікації і розширення знань завдяки курсам і програмам додаткового професійного навчання.

Ефективна комунікація — пріоритет медцентру у вибудовуванні спільної роботи між лікарями і пацієнтами. Лікарі завжди детально та доступно пояснять, що буде відбуватися з організмом, опишуть всі переваги і ризики, аргументують вибір оптимального, для конкретного пацієнта, методу лікування і розкажуть, як воно вплине на успішність одужання.

Індивідуальні програми ведення вагітності проводяться висококваліфікованими фахівцями при використанні новітнього експертного 3D/4D УЗД-обладнання, яке допомагає виявити потенційні ризики на ранніх стадіях вагітності. Таким чином, максимально виключаючи патології і допомагаючи у народженні здорових дітей у сім'ї.

З клінікою Ви будете у центрі Вашої індивідуальної програми, яка розроблена для Вас і Вашої дитини!

Медичний центр Reprolife це багатофункціональна клініка, де можна вирішити навіть найскладніші проблеми з репродуктивним здоров'ям. Але краще не допускати їх виникнення, тому медичний центр приділяє велику увагу профілактиці.

У медцентрі розробили широкий вибір планових check-up програм, щоб зробити діагностику стану жіночого і ендокринного здоров'я комплексною, експертною, комфортною і не витратною за часом.

Reprolife вірить в свою силу і допомагає мріям збуватися!

Зря потрачены деньги и время.  Визит должен чем то заканчиваться, а не только о моих рассказах о симптомах болезни, Бидованец Елена выслушала, сделала фотографии и говорит обратиться к дерматологу и все. Никаких  рекомендации по проблеме не получили.  Остался очень не доволен визитом.

Никита, 03.04.2021

Клиника на Шумского-оказывает сервис «бизнес»-класса, Клиника на Печерске-ближе к «люкс»- уровню. Это выражается в основном в работе администраторов, которые на Печерске стараются соответствовать высокому уровню предоставляемых услуг.

Елена, 18.01.2021

Чисто і гарно, але так і має бути в приватних клініках.

Ольга, 01.07.2020

В клініці зручно знаходитись та прохолодно.

Олександра, 17.06.2020

Хороший інтер'єр, але зараз стало трохи спекото, то треба вже включати кондиціонери.

Анастасія, 09.04.2020
Дивитися всі відгуки