Reprolife (Репролайф) на вул. Саперне поле

Reprolife (Репролайф) на вул. Саперне поле

add_box Акушерство Генетика Гінекологія Мамологія Репродуктологія УЗ-діагностика ... ще
Клініка репродуктивної медицини Reprolife (Репролайф) спеціалізується в лікуванні всіх форм безпліддя, комплексному веденні вагітності, експертної гінекології та урології, загальної ендокринології, андрології, ембріології, генетики та репродуктивної хірургії.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Саперне поле, 3на карті
Печерський м.Печерська м.Звіринецька м.Либідська м.Палац Україна

Медичний центр Reprolife (Репролайф) надає весь спектр послуг в області діагностики і лікування безпліддя, ведення вагітності, а також питань комплексного збереження жіночого і чоловічого здоров'я.

Основними напрямками медичного центру є:

• Діагностика причин безпліддя
  • Лікування безпліддя методами ДРТ (допоміжних репродуктивних технологій)
  • Ведення вагітності
  • Програми check-up
  • Програми відкладеного материнства
  • Експертне 3D / 4D УЗД
  • Оперативна гінекологія
  • Урологія і андрологія
  • Мамологія
  • Естетична медицина

В клініці допомагають людям в плануванні, зачатті, виношуванні і народженні здорових дітей, сприяючи втіленню ключових сенсів життя людини - безпечного батьківства і втілення себе в своїх дітях!

У клініці реалізовані міжнародні медичні протоколи - безпечні та ефективні методи лікування. Індивідуальний комплексний підхід лікарів при використанні передових технологій забезпечує експертний рівень діагностики і встановлює золотий стандарт в акушерстві та гінекології.

Розуміючи цінність часу, тут завжди прагнуть максимально скоротити період від першого звернення в клініку для подолання безпліддя до щасливого моменту настання вагітності, ретельно продумуючи кожен етап лікування конкретної пари.

Успіх в досягненні вагітності - це командна робота всіх фахівців клініки. Всі лікарі клініки знаходяться в безперервному розвитку з підвищення кваліфікації і розширення знань завдяки курсам і програмам додаткового професійного навчання.

Ефективна комунікація - пріоритет у вибудовуванні спільної роботи між лікарями і пацієнтами. Лікарі центру завжди детально і доступною мовою пояснюють, що буде відбуватись з організмом, опишуть всі переваги і ризики, аргументують вибір оптимального для конкретного пацієнта методу лікування і розкажуть, як воно вплине на успішність одужання.

Індивідуальні програми ведення вагітності проводяться високо кваліфікованим фахівцями при використанні новітнього експертного 3D / 4D УЗД-обладнання, яке допомагає виявити потенційні ризики на ранніх стадіях вагітності. Таким чином максимально виключаючи патології і допомагаючи в народженні здорових діток в сім'ї.

У центрі розробили широкий вибір планових check-up програм, щоб зробити діагностику стану жіночого і ендокринного здоров'я комплексним, експертним, комфортним і не витратним за часом.

Юрій 03 Листопад 2023
Все сподобалось.
Любов 06 Вересень 2023
Візитом залишилась повністю задоволена.
Елена 18 Січень 2021
Клиника на Шумского-оказывает сервис «бизнес»-класса, Клиника на Печерске-ближе к «люкс»- уровню. Это выражается в основном в работе администраторов, которые на Печерске стараются соответствовать высокому уровню предоставляемых услуг.
Філії мережі
Все клініки