Сторінка 13: Репродуктологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Онколог-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Горобець Мирослава Мирославівна на Doc.ua
Мирослава Мирославівна лікар акушер-гінеколог першої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні шийки матки, захворювань яєчників, лікування порушень менструального циклу, безпліддя, запальних захворювань та інфекцій що передаються статевим шляхом
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Лащенко  Віта  Андріївна на Doc.ua
Віта Андріївна - лікар акушер-гінеколог, репродуктолог а також лікар УЗ-діагностики. Спеціалізується на лікування неплідності у жінок, лікуванні уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи. Проводить УЗД малого тазу, молочної залози, щитоподібної залози. Віта Андріївна займається веденням вагітності.
Лікар Репродуктолог Ведева Галина Федорівна на Doc.ua
Завідуюча відділенням планування сім'ї та реабілітації репродуктивної функції жінок. У своїй практиці використовує сучасні методики діагностики та лікування
Лікар Гінеколог, Репродуктолог, Сексолог Макаренко Лідія Аркадіївна на Doc.ua
Лікар гінеколог-репродуктолог, займається лікуванням запальних і інфекційних захворювань жіночої статевої системи, питанням жіночого безпліддя і гормональних порушень, пов'язаних з ним.