Сторінка 11: Репродуктологи в Києві

Лікар Репродуктолог Садовий Андрій Петрович на Doc.ua
Садовий Андрій Петрович
21рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики. Проводить оперативне лікування ендоскопічними методами (гістероскопія, лапароскопія), є експертом УЗД в акушерстві та гінекології, спеціалізується на ендоскопічній хірургії в гінекології і застосуванні допоміжних репродуктивних технологій (ЕКЗ, внутрішньоматкові інсемінації, кріоцикли). Провів понад 500 ендоскопічних операцій.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Ендокринолог Кочет Юлія Сергіївна на Doc.ua
Юлія Сергіївна спеціалізується на ендокринології, акушерстві та гінекології, репродуктології. Лікар з метою діагностики захворювань і патологій використовує кольпоскопію, УЗД органів малого тазу і огляд. Проводить інтимну контурну пластику, омолодження інтимної зони. Консультує з питань вагітності. Лікує запальні процеси жіночої статевої системи, інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), кондиломи, доброякісні утворення яєчників, матки, патології шийки матки, лейоміому
Медіком (Medikom) на Оболоні
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті
Оболонськийм. Оболонь
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог, Гінеколог Бачинська Марина Анатоліївна на Doc.ua
Марина Анатоліївна є кваліфікованим лікарем акушером-гінекологом, а також спеціалізується на репродуктивный ендокринології. Лікує всілякі захворювання жіночих статевих органів.
Лікар Репродуктолог Бабенко Катерина Петрівна на Doc.ua
Лікар-репродуктолог. Займається лікуванням і діагностикою всіх видів безпліддя; прегравідарною підготовкою жінок до вагітності; лікуванням і реабілітацією гінекологічних пацієнтів; профілактикою і лікуванням захворювань шийки матки.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Гуцуляк Оксана Володимирівна на Doc.ua
Гінеколог, репродуктолог, фахівець в таких напрямках, як оперативна і малоінвазивна гінекологія. Досконало володіє кріодеструктивним методом лікування патологій шийки матки, лазерною вапоризацією ділянок ураження шийки матки, проводить гінекологічний масаж, медикаментозне переривання вагітності та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Ендоскопіст, Хірург, Репродуктолог Дольникова Людмила Володимирівна на Doc.ua
Людмила Володимирівна - досвідчений фахівець в терапевтичному, оперативному лікуванні захворювань жіночої статевої системи. Проводить діагностування хвороб органів малого таза, включаючи ультразвукове дослідження. Займається лікуванням онкопатологій статевих органів. Володіє комплексом методик терапії безпліддя у жінок.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Музика Наталія Ігорівна на Doc.ua
Наталія Ігорівна проводить консультацію і виконує гінекологічні процедури: лікування ІПСШ, запальних процесів органів малого тазу, діагностику патологій, безпліддя, підготовку до ЕКО і ведення вагітності
4.7
Лікар УЗД-фахівець, Уролог, Репродуктолог, Андролог Тарасенко Олександр Володимирович на Doc.ua
Проводить консультації з питань андрології, урології, репродуктології, лікування урологічної патології, а також УЗД нирок, простати, статевого члена, сечового міхура, органів калитки. Здійснює визначення тактики лікування онкоурологічної патології (рак сечового міхура, рак простати, рак нирки) і ін.
4.4
Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Продан Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Тетяна Анатоліївна має значний досвід в сфері репродуктології, акушерстві та гінекології. Володіє рядом допоміжних репродуктивних технологій. Проводить ендоскопічні оперативні втручання, УЗ-діагностику в гінекології.
4.1
Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Ковалишина Наталія Василівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог і фахівець УЗ-діагностики. Займається лікуванням патологій шийки матки, запальних захворювань органів малого таза, вирішенням проблем з зачаттям, веде вагітних, проводить кріодеструкцію патологій шийки матки та ін. Також виконує УЗ-діагностику органів малого таза, органів черевної порожнини, молочних залоз, щитовидної залози і ін. Як акушер-гінеколог приймає дорослих і підлітків, як УЗ-фахівець - дорослих і дітей з 5 років.