Сторінка 12: Репродуктологи в Києві

Лікар Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, Гінеколог Лавриненко Василь Петрович на Doc.ua
Василь Петрович спеціалізується на ендокринній, онкологічній гінекології. Займається діагностикою, лікуванням порушень менструальної функції, менопаузи. Лікує доброякісні та передракові процеси органів жіночої статевої системи. Проводить моніторинг гіперпластичних процесів ендометрія у репродуктивному, перехідному і пізньому менопаузальному віці, лікування ендокринних форм невиношування вагітності.
Доступний лікар
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог Петрова Галина Іванівна на Doc.ua
Завідуюча жіночою консультацією, має великий досвід в діагностиці та лікуванні запальних і інфекційних захворювань жіночих статевих органів, захворювань шийки матки, ендокринних порушень у жінок. Спеціалізується також на веденні жінок з невиношуванням вагітності, безпліддям. Консультує зі спостереження вагітності.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Шиянова Світлана Володимирівна на Doc.ua
Медичний центр АДОНІС ФЕМІЛІ
Дніпровська набережна, 26 Кна карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Гінеколог, Хірург, Репродуктолог, Ендокринолог Литвак Олена Олегівна на Doc.ua
Лікар гінеколог-хірург, репродуктолог-ендокринолог, к.м.н. Займається діагностикою та лікуванням запальних захворювань органів малого таза і захворювань, пов'язаних з порушеннями циклу. Робота лікаря також спрямована на виявлення та лікування проблем, пов'язаних з безпліддям, діагностику та лікування ендокринних проблем
Міні ЕКО центр
Повторна консультація - 500 грн;
вул. Щекавицька, 7/10на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Репродуктолог Турбаніст Світлана Вікторівна на Doc.ua
Керівник служби репродуктології, лікар-репродуктолог. Є членом президії Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ). Займається лікуванням складних форм безпліддя, всім спектром допоміжних репродуктивних технологій, виношуванням проблемних вагітностей
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог Горлова Владислава Євгенівна на Doc.ua
Владислава Євгенівна спеціалізується на консервативному та оперативному лікуванні патологій шийки матки, діагностиці та лікуванні аномальних маткових кровотік, супроводі менопаузи, призначає гормональну терапію. Також лікар займається лікуванням патологій щитовидної залози, доброякісних патологій молочної залози та інших ендокринних патологів у гінекології. Владислава Євгенівна веде вагітність високого ризику, займається діагностикою та лікуванням безпліддя, у тому числі із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій. Веде коморбідних пацієнтів
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Макаренко Лілія Володимирівна на Doc.ua
Медичний центр «Айвімед»
вул. Антонова, 2б ЖК «Шервуд»на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог Однокоз Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Однокоз Тетяна Олександрівна
Лікар проводить діагностику, консультування та лікування різних патологій в області гінекології, гормональних порушень, безпліддя. Тетяна Олександрівна консультує пацієнтів з питань вагітності та планування сім'ї. У доктора 30 наукових робіт і досвід роботи в медицині сфери гінекології більше 12 років
Лікар Репродуктолог, Мамолог, Гінеколог-ендокринолог Тупічіна Антоніна Глебовна на Doc.ua
Антоніна Глебівна консультує дорослих і дітей з гормональними порушеннями. Виробляє лікування ендокринних гінекологічних захворювань і допомагає у вирішенні проблем із зачаттям. Виконує амбулаторні маніпуляції використовуючи лазерний і ендоскопічний методи