Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Якушина  Анастасія  Леонідівна на Doc.ua

Відгуки про Якушина Анастасія Леонідівна

Спеціалізується на лікуванні безпліддя (програми ЕКЗ), гінекологічних хвороб, діагностиці та лікуванні запальних процесів органів малого тазу, кольпоскопії та біопсії шийки матки, ендометрія. Проводить ультразвукову діагностику: органів малого тазу, щитоподібної залози, молочної залози, органів черевної порожнини, а також малоінвазивні оперативні втручання – ехогістеросальпінографія, радіохвильова диструкція шийки матки, лазерна вапорація шийки матки. Естетична гінекологія – плазмоліфтінг, лазерне омолодження, філери. Лікар приймає дітей з 16 років, зі згодою батьків.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Ася 23 Лютий 2024
Усе сподобалось - кваліфікація лікаря, її підхід до пацієнта. Консультація пройшла добре, залишилась задоволена.
Олександра 22 Лютий 2024
Дуже сподобався візит, все було добре. Лікар напрочуд кваліфікований спеціаліст. При потребі, ще буду звертатися до цього лікаря за консультацією обов'язково.
Іванна 14 Лютий 2024
 Дуже гарний, професійний лікар. Мене все задовольнило на візиті.
Тетяна 24 Січень 2024
Приємно було  знаходитися на візиті.
Маргарита 24 Січень 2024
Лікар дала відповіді на всі мої запитання.Все добре пройшло.
Юлія 24 Січень 2024
Уляна 01 Листопад 2023
Лікар гарний, молодший персонал кваліфікований. Буду записуватись в майбутньому. Дякую!