Лікар Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог Сапожак Інна Миколаївна на Doc.ua

Сапожак Інна Миколаївна

Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
15 років досвіду
Дорослі
Акушер-гінеколог вищої категорії спеціалізується на амбулаторному і стаціонарному лікуванні гінекологічних хворих, проводить ультразвукову діагностику органів малого таза, кольпоскопію і біопсію шийки матки, ендометрія, а також малоінвазивні оперативні втручання - операції на промежині, гістероскопію, лапароскопію, плазмоліфтінг інтимних зон, коагуляцію, ексцизії і конизацию шийки матки
Ilaya (Ілая), медична компанія
ул. Ивана Крамского, 9на карті
Святошинськийм. Житомирська
R+ Medical Network
ул. Касияна, 2/1на карті
Голосіївськийм. Теремки
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Ср 08 Лютий Чт 09 Лютий Пт 10 Лютий keyboard_arrow_right
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • «Патологія шийки матки» в ДРЦОМД ДонНМУ ім. М. Горького (2007)
  • «Антенатальна охорона плода» в ДРЦОМД ДонНМУ ім. М. Горького (2008)
  • «Ендокринна гінекологія» в ДРЦОМД ДонНМУ ім. М. Горького (2008)
  • «Допоміжні репродуктивні технології. Акушерський і перинатальний ризик» в ДРЦОМД ДонНМУ ім. М. Горького (2010)
  • «Ендоскопічна хірургія» в ДРЦОМД ДонНМУ ім. М. Горького (2012)
  • «Акушерство і гінекологія» в ДРЦОМД ДонНМУ ім. М. Горького (2013)
  • «Допоміжні репродуктивні технології» на базі Київського національно- медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (2013)
  • Канадські курси «Основи ендоскопічної хірургії» (2013)
  • «Основи гістеро- і лапароскопії» на базі Київського національно - медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (2014)
  • «Організація охорони здоров'я» в ДРЦОМД ДонНМУ ім. М. Горького (2015)
  • «Ультразвукова діагностика» на базі Харківської академії післядипломної освіти (2017)
  • Програми ЕКО (Екстракорпорального запліднення)
  • Стимуляція овуляції
  • Амбулаторне та стаціонарне лікування гінекологічних хворих
  • Кольпоскопія
  • Біопсія (шийки матки, ендометрія)
  • Введення ВМС
  • Гістероскопія, лапароскопія
  • Коагуляція, ексцизія і конизация шийки матки
  • Операції на промежині
  • УЗД органів малого тазу, молочних залоз, щитовидної залози
  • Плазмоліфтинг інтимних зон з метою лікування сухості в клімактеричному періоді і поліпшення сексуальних відносин
  • Естетична корекція зовнішніх статевих органів.

Освіта

• Донецкий государственный медицинского университета имени М. Горького (2002)
  • Интернатура и магистратура по акушерству и гинекологии на базе Донецкого регионального центра охраны материнства и детства (2004)
  • Диплом кандидата наук Донецкого национального медицинского университета имени М. Горького МОЗ Украины (2011)

Курси

• «Патологія шийки матки» в ДРЦОМД ДонНМУ ім. М. Горького (2007)
  • «Антенатальна охорона плода» в ДРЦОМД ДонНМУ ім. М. Горького (2008)
  • «Ендокринна гінекологія» в ДРЦОМД ДонНМУ ім. М. Горького (2008)
  • «Ендоскопічна хірургія» в ДРЦОМД ДонНМУ ім. М. Горького (2012)
  • «Акушерство і гінекологія» в ДРЦОМД ДонНМУ ім. М. Горького (2013)
  • Канадські курси «Основи ендоскопічної хірургії» (2013)
  • «Організація охорони здоров'я» в ДРЦОМД ДонНМУ ім. М. Горького (2015)

Виконувані процедури

• Програми ЕКО (Екстракорпорального запліднення)
  • Стимуляція овуляції
  • Амбулаторне та стаціонарне лікування гінекологічних хворих
  • Кольпоскопія
  • Біопсія (шийки матки, ендометрія)
  • Введення ВМС
  • Гістероскопія, лапароскопія
  • Коагуляція, ексцизія і конизация шийки матки
  • Операції на промежині
  • УЗД органів малого тазу, молочних залоз, щитовидної залози
  • Естетична корекція зовнішніх статевих органів.

Перевірені відгуки про лікаря

74 Відгуки
Юлия 08 Лютий 2022
Очень нравится этот гинеколог, она с первых слов доказывает свой профессионализм - ещё до того как придут результаты анализов, она говорит какие они будут, и как мой организм будет себя вести. Каждый раз у неё на приёме я получаю намного больше чем рассчитываю. Я считаю Сапожак Инну Николаевну своим гинекологом, и не собираюсь её менять на кого либо другого. Всем женщинам рекомендую.
Катерина 06 Листопад 2021
Лікарка гарна людина. Відповіла на всі мої запитання, все розповіла. Я дуже задоволена візитом
Тетяна 13 Липень 2021
Все сподобалось. Лікар гарно все пояснив. Дала консультацію.
Юлія 04 Травень 2021
Дуже ввічлива лікарка, професійно відповіла на всі питання, назначила лікування, сподіваюсь що допоможе
Ольга 19 Листопад 2020
Все понравилось, компетентный врач.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ