Поліклініка сім'я, медичний центр

Поліклініка сім'я, медичний центр

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
МЦ «Поліклініка сім’я» - багатопрофільний поліклінічний заклад сімейного типу.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 14:00
м. Київ, вул. Харківське шосе, 56, оф.2бна карті
Дарницький м.Харківська м.Вирлиця м.Позняки

МЦ «Поліклініка сім’я» - це багатопрофільний  поліклінічний заклад сімейного  типу.

В клініці працюють лікарі гінекологи, урологи, хірурги, проктологи,стоматологи, ЛОР, терапевти,ендокринологи, кардіологи,гастроентерологи, неврологи, педіатри. дерматологи

В умовах клініки виконуються УЗД та лабораторні дослідження.  Всі лікарі клініки  мають великий досвід практичної та наукової роботи, та атестовані на 1-ш та вищу кваліфікаційну категорію.

В умовах клініки виконуються УЗД та лабораторні дослідження.

Денний стаціонар МЦ дає змогу виконувати внутрішньовенні крапельні внутрішньомязові  ін’єкції та гінекологічні , урологічні,  хірургічні. проктологічні  ЛОР оперативні втручання та маніпуляції.

Лікарі клініки при необхідності мають можливість провести оперативні втручання з наступною госпіталізацією на базі наших партнерів.

Валентина 13 Квітень 2024
Прийняли вчасно, візит пройшов на вищому рівні.
Наталія 03 Квітень 2024
Все було добре, була на консультації у лікаря, все було добре, єдине що збентежило, що в вартість консультації не входить призначення з лікування, це дуже дивно виглядає.
Андрій 03 Квітень 2024
Клініка комфортна, звертатимуся, дякую.
Юлія 11 Березень 2024
Клініка сподобалася, все чудово пройшло, все було добре у клініці.
Камелія 07 Березень 2024
Комфортно було у клініці, дуже класний персонал у клініці. Зі всім допомогли розібратися, все доступно пояснили. Все дуже  добре пройшло і доволі швидко.