Сторінка 20: Дерматовенерологи в Києві

Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Уманська Анна Максимівна на Doc.ua
Доктор лікує акне, розацеа, себорейний дерматит, атопічний дерматит, вірусні, грибкові та бактеріальні ураження шкіри і придатків шкіри. Виконує діагностику новоутворень шкіри, видалення доброякісних новоутворень шкіри, косметичну і естетичну корекцію обличчя і шкірних покривів.
Лікар Дерматовенеролог Драганова Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. Проводить консультативний прийом, видалення доброякісних новоутворень шкіри, лазерне видалення судинних патологій, ботулінотерапію, контурну пластику, мезотерапію. Лікує доброякісні новоутворення шкіри, акне і атопічний дерматит
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Видра Олена Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олена Олександрівна — дерматовенеролог, трихолог, косметолог. Проводить процедури, спрямовані на усунення сухості і жирності шкіри, акне, зморшок, птозу, широких пір, пігментації, тьмяного кольору обличчя. Також, лікар проводить лікування целюліту, розтяжок, в'ялості шкіри, локального ожиріння, купероза, алопеції
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматохірург Лазаренко Інна Ігорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології, косметології, дерматохірургії та трихології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, плазмоліфтинг, підбір схеми лікування. Лікує захворювання та патології такі, як: псоріаз, дерматит, екзема, себорея.
Лікар Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог Глушаченко Марія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог. Спеціалізується на лікуванні шкірних захворювань та інфекцій, що передаються статевим шляхом.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Гаврильченко Анна Григорівна на Doc.ua
Анна Григорівна проводить процедури, спрямовані на усунення целюліту, розтяжок, в'ялості шкіри, зайвої ваги (схуднення), локального ожиріння, купероза (судинні зірочки) на тілі. Займається лікуванням сухості і жирності шкіри, акне
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Неділько Юлія Євгеніївна на Doc.ua
Специалист, который занимается вопросами диагностирования и лечения заболеваний кожи, среди которых нарушения пигментации, кожные проявления угревой болезни, гнойно-воспалительные заболевания и. т. д. Также Юлия Евгеньевна проводит лечение проблемной кожи путем инъекционных методик, химических пилингов и различных уходовых процедур.
Лікар Дерматовенеролог Савкова Анастасія Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: алергічний контактний дерматит; атопічний дерматит, вірусні бородавки, вугрова хвороба, гонорея (трипер), грибок шкіри (дерматофітія), грибок нігтів (оніхомікоз)
Лікар Дерматовенеролог Моїсеєва Олеся Валеріївна на Doc.ua
Лікар досконало володіє базовими косметологічними процедурами та маніпуляціями. Підбирає за типом шкіри пацієнта процедури професійного догляду, проводить лікувальні процедури при акне, демодекозі, розацеа, дерматитах та ін. патологічних станах, виконує комбіновані чистки, пілінги. Консультує щодо застосування косметологічних і лікувальних засобів в домашніх умовах. Професійно грамотний фахівець