Бровари
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Душинська Тетяна Григорівна на Doc.ua

Відгуки про Душинська Тетяна Григорівна

Лікар другої категорії
Кваліфікований лікар-дерматовенеролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні висипань, грибкових і бактеріальний поразок, алергічних реакцій та інших захворювань шкірного покриву. Проводить видалення доброякісних утворень

Перевірені відгуки про лікаря 48 відгуків

14 Травень 2024
Лікар все чітко і швидко пояснила, зараз в процесі лікування, візитом до лікаря задоволена
Ірина 07 Травень 2024
Візит пройшов добре. Лікар класний спеціаліст, все дуже сподобалося. Лікар знайшов причину проблеми, чітко та доступно пояснив що потрібно робити далі, надав усі необхідні рекомендації.
Катерина 07 Травень 2024
Візит пройшов дуже добре. Дуже все сподобалося.Дякую.
Сергій 30 Квітень 2024
Візит відбувся вчасно та добре. Мене повністю влаштувало усе на цьому візиті. Робота лікаря була виконано відмінно, візит пройшов досить добре.
Тетяна 18 Квітень 2024
Прийом пройшов успішно, я задоволена, дякую.
Олександр 11 Квітень 2024
Хороший лікар, прийом сподобався
Юлія 19 Березень 2024
Все пройшло супер! Гарне відношення, дуже уважна лікарка, вислухала мої потреби. Усе було прекрасно, на вищому рівні.
Орест 12 Березень 2024
Прийом дуже швидкий, діагноз під знаком запитання, чіткого розуміння поки що немає, незрозуміло чи потрібно використовувати мазі якщо діагноз ще підтверджено.
Катерина 07 Березень 2024
У нас був перший візит до лікаря, нам сподобався прийом, гарні враження
Анна 07 Березень 2024
 Лікар нас проконсультував, відповів на всі наші питання, які нас цікавили. Ми отримали від консультації те, що очікували, відповіді і рекомендації. Роботою лікаря задоволені
5 chevron_right

Всі лікарі Бровари