Бровары
Врач Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Душинская Татьяна Григорьевна на Doc.ua

Отзывы о Душинская Татьяна Григорьевна

Врач второй категории
Консультация от640 грн
Квалифицированный врач-дерматовенеролог специализируется на диагностике и лечении высыпаний, грибковых и бактериальный поражений, аллергических реакций и других заболеваний кожного покрова. Проводит удаление доброкачественных образований
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 50 отзывов

Анна 09 Июль 2024
Нас все влаштувало на прийомі, візит успішний, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Наталя 21 Май 2024
Візит добре пройшов. Лікар дуже сподобався.
14 Май 2024
Лікар все чітко і швидко пояснила, зараз в процесі лікування, візитом до лікаря задоволена
Ірина 07 Май 2024
Візит пройшов добре. Лікар класний спеціаліст, все дуже сподобалося. Лікар знайшов причину проблеми, чітко та доступно пояснив що потрібно робити далі, надав усі необхідні рекомендації.
Катерина 07 Май 2024
Візит пройшов дуже добре. Дуже все сподобалося.Дякую.
Сергій 30 Апрель 2024
Візит відбувся вчасно та добре. Мене повністю влаштувало усе на цьому візиті. Робота лікаря була виконано відмінно, візит пройшов досить добре.
Тетяна 18 Апрель 2024
Прийом пройшов успішно, я задоволена, дякую.
Олександр 11 Апрель 2024
Хороший лікар, прийом сподобався
Юлія 19 Март 2024
Все пройшло супер! Гарне відношення, дуже уважна лікарка, вислухала мої потреби. Усе було прекрасно, на вищому рівні.
Орест 12 Март 2024
Прийом дуже швидкий, діагноз під знаком запитання, чіткого розуміння поки що немає, незрозуміло чи потрібно використовувати мазі якщо діагноз ще підтверджено.
5 chevron_right

Все врачи Бровары