Бровары
Врач Дерматолог, Дерматовенеролог Белавина Татьяна  Васильевна на Doc.ua

Отзывы о Белавина Татьяна Васильевна

Консультация от640 грн
Врач специализируется на диагностике и лечении кожных заболеваний. Занимается лечением угревой болезни, себореи, демодекоза, атопического дерматита, аллергодерматозов, грибковых и вирусных заболеваний кожи, алопеции. Выполняет мезотерапию (в том числе кожи головы), биоревитализацию, удаление папиллом и люминесцентную диагностику.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 37 отзывов

Тетяна 12 Июль 2024
Нікіта 12 Июль 2024
Віталія 05 Июль 2024
Діана 01 Июль 2024
Дуже задоволені, оцінюємо на найвищій бал,візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, плануємо звертатися надалі, дякую.
Аліна 17 Июнь 2024
Сподобався підхід лікарки, вона усе розказала, пояснила як приймати ліки, й дуже гарно розписала інструкції.
Олександра 07 Июнь 2024
Мене влаштувала консультація і призначене лікування, надалі будемо лікуватися і чекати результат лікування, зауважень не було
Яна 03 Май 2024
Дуже сподобалася лікарка, чудовий фахівець, я дуже задоволена. Дякую!
Юлія 03 Май 2024
Взагалі дуже задоволена лікаркою, привітна, чуйна, уважна, все пояснила, прийом пройшов на відмінно. Дякую!
Маргарита 26 Апрель 2024
Лікар дуже гарно нас проконсультувала, дуже чітко усе розповіла стосовно нашої проблеми, надала усі необхідні рекомендації, підібрала дуже дієве лікування.
Надія 26 Апрель 2024

Все врачи Бровары