Бровари
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Белавіна Тетяна Василівна на Doc.ua

Відгуки про Белавіна Тетяна Василівна

Консультація від640 грн
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Займається лікуванням вугрової хвороби, себореї, демодекозу, атопічного дерматиту, алергодерматозів, грибкових і вірусних захворювань шкіри, алопеції. Виконує мезотерапію (в тому числі шкіри голови), біоревіталізацію, видалення папілом і люмінесцентну діагностику
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 37 відгуків

Тетяна 12 Липень 2024
Нікіта 12 Липень 2024
Віталія 05 Липень 2024
Діана 01 Липень 2024
Дуже задоволені, оцінюємо на найвищій бал,візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, плануємо звертатися надалі, дякую.
Аліна 17 Червень 2024
Сподобався підхід лікарки, вона усе розказала, пояснила як приймати ліки, й дуже гарно розписала інструкції.
Олександра 07 Червень 2024
Мене влаштувала консультація і призначене лікування, надалі будемо лікуватися і чекати результат лікування, зауважень не було
Яна 03 Травень 2024
Дуже сподобалася лікарка, чудовий фахівець, я дуже задоволена. Дякую!
Юлія 03 Травень 2024
Взагалі дуже задоволена лікаркою, привітна, чуйна, уважна, все пояснила, прийом пройшов на відмінно. Дякую!
Маргарита 26 Квітень 2024
Лікар дуже гарно нас проконсультувала, дуже чітко усе розповіла стосовно нашої проблеми, надала усі необхідні рекомендації, підібрала дуже дієве лікування.
Надія 26 Квітень 2024

Всі лікарі Бровари