Сторінка 17: Дерматовенерологи в Києві

Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Корнійчук Аліна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-дерматолог, косметолог проводить діагностику і лікування в напрямку естетичної медицини. Застосовуються ін'єкційні методики: контурна пластику обличчя, збільшення губ, плазмоліфтінг, мезотерапію, біоревіталізація, ін'єкції ботулотоксину. Також доктор практикує лазерне видалення судинної сітки, рубців, стрий, новоутворень і використовує методи апаратної косметології.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Індюкова Юлія Андріївна на Doc.ua
Лікар дерматовенеролог Юлія Андріївна приймає пацієнтів, у яких є підозри на запальні та інфекційні процеси, що відбуваються на шкірі і статевих органах. Доктор діагностує всі можливі грибкові ураження епідермісу, а також венеричні захворювання, визначає дерматози різного походження. Юлія Андріївна становить для клієнтів оптимальний план лікування, орієнтуючись, в першу чергу, на скарги хворого, результати обстеження і індивідуальні особливості організму.
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Галич  Тетяна Ігорівна на Doc.ua
Тетяна Ігорівна – лікар дерматовенеролог, трихолог. Веде прийом дорослих та дітей від 3 років. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри. Також лікар проводить дерматоскопію та трихоскопію.
Лікар Дерматовенеролог Орел  Ірина  Володиміривна на Doc.ua
Ірина Володимирівна - лікар дерматовенеролог. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, лікуванні захворювань шкіри, волосся та нігтів різної етіології. Також проводить видалення доброякісних новоутворень методом кріодеструкції та високочастотним електрохірургічним інструментом, панч-біопсію, шейв-біопсію, мезотерапію, біоревіталізацію, плазмотерапію (PRP) та інше. Ірина Володимирівна опирається на сучасні доказові протоколи лікування, але з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Корнієнко Наталія Володимирівна на Doc.ua
Займається лікуванням шкіри, волосся і дерматологічних проблем. Проводить діагностику і лікує випадання волосся у чоловіків і жінок, пропонує процедури естетичної та ін'єкційної косметології. У своїй практиці використовує сучасні методики терапії інфекційних, алергічних шкірних, венеричних захворювань
Лікар Венеролог, Дерматолог, Фізіотерапевт, Дерматовенеролог Самбірський Дмитро Вікторович на Doc.ua
Лікар-дерматолог, венеролог, фізіо- та гірудотерапевт. Займається лікуванням патологій в урологічній венерології, захворювань, що передаються статевим шляхом. У своїй роботі використовує індивідуальний підхід, чітко пояснює пацієнту причини і наслідки.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Слободянюк Катерина Вадимівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-дерматовенеролог, дерматокосметолог. Проводить лікування ЗПСШ та інших венеричних хвороб; усуває вугри, дерматози, псоріаз, демодекоз і т.д. Здійснює діатермокоагуляцію і кріодеструкцію доброякісних новоутворень шкіри і слизових, виконує контурну пластику і мезотерапію.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Рєзнік Сюзанна Натанівна на Doc.ua
Сюзанна Натановна спеціалізується на діагностиці та лікуванні грибкових, вірусних захворювань шкіри, гострих, хронічних дерматозів. Володіє технікою діатермокоагуляції новоутворень, кріодеструкцією, кріотерапією
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Клименко Наталія Леонідівна на Doc.ua
Наталя Леонідівна займається лікуванням захворювань шкіри, відновленням проблемної шкіри, лікуванням нігтів, волосся. Лікар проводить процедури по догляду за шкірою, люмінесцентну діагностику, лікує такі захворювання як, акне, алергодерматоз, контагіозний молюск і т.д.
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Іванова Катерина Олександрівна на Doc.ua
Катерина Олександрівна - власник і головний лікар клініки сучасної косметології та дерматології Viva Este. Спеціалізується на наданні ін'єкційних процедур для обличчя. Є дерматокосметологом, трихологом, дерматовенерологом. Володіє методиками контурної пластики, волюметричного об'ємного 3D-моделювання, мезотерапіцєю, плазмоліфтингом. Також вводить ін'єкції краси і проводить процедуру біоревіталізації.