Сторінка 19: Дерматовенерологи в Києві

Лікар Дерматовенеролог Кошечкина Елена Вениаминовна на Doc.ua
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог, Дерматовенеролог Багіров Андрій Альбертович на Doc.ua
Уролог вищої категорії, лікар дерматовенеролог вищої категорії, сексопатолог-андролог. Практична робота, спрямована на надання допомоги з питань профілактики і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом, діагностики та лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів, використанні фізіотерапії в лікуванні захворювань органів сечостатевої сфери та ін.
Лікар Дерматовенеролог Салютін Тетяна Олексіївна на Doc.ua
Салютін Тетяна Олексіївна - фахівець області дерматовенерології. Проводить процедури з лазерної епіляції, видалення шкірних новоутворень, ін'єкційної косметології (мезотерапії, біоревіталізації, контурній пластиці, диспорту), а також доглядові процедури
Лікар Дерматовенеролог Богатирьова Ірина Миколаївна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, займається лікуванням урогенітальних інфекцій, шкірних хвороб, а також здійснює видалення бородавок і папілом. З 2004 року є кандидатом медичних наук.
Лікар Дерматовенеролог Пукало Ольга Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. Проводить діагностику і лікування шкірних захворювань, грибкових, хвороб, що передаються статевим шляхом, терапію шкірних патологій запального, інфекційного, алергічного та іншого характеру. Володіє методом радіохвильового усунення доброякісних новоутворень шкірних покривів
Лікар Дерматовенеролог Голишкіна Марина Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. Проводить видалення доброякісних новоутворень шкіри, лазерне видалення судинних патологій, ботулінотерапію, контурну пластику, мезотерапію, біоревіталізацію. Лікує доброякісні новоутворення шкіри, акне і атопічний дерматит
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог, Діагност Воронін Оксана Василівна на Doc.ua
Оксана Василівна є лікарем, коло професійних інтересів якого пов'язане з патологіями шкіри та окремих її ділянок. Діагностика і лікування хронічних дерматозів : ❖ грибкових захворювань ( шкіри , волосистої частини голови , нігтів , урогенітального тракту); ❖ вірусних захворювань ( герпетичних інфекцій – простий ,статевий , оперізуючий); ( видалення бородавок , папілом , контагіозних молюсків методом кріодеструкції ) ; ❖ захворювань придатків шкіри (вугрева хвороба , розацеа , периоральнийдерматит, фолікуліт); ❖ папуло – сквамозних захворювань (псоріаз , себорейний дерматит ,червоний плоский лишай ) ; ❖ гнійничкових захворювань ( піодермії ); ❖ алергодерматози ( екзема , токсикодермія ,атопічний дерматит ); ❖ захворювань ,що передаються статевим шляхом ( хламідіоз , трихомоніаз , уреаплазмоз , мікоплазмоз ) ; ❖ Дерматоскопічна діагностика новоутворів шкіри . Люмінісцентна діагностика. ❖ Видалення новоутворів методами: естетичної електрокоагуляції та кріодеструкції.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Стрижак Наталія Сергіївна на Doc.ua
Стрижак Наталія Сергіївна лікар дерматовенеролог, глав лікар VSP clinic. Виконує ін'єкційні процедури для обличчя такі як диспорт, біоревіталізація, біопарація, мезотерапія, контурна пластика обличчя філерами. А також виконує апаратні методики
Лікар Дерматовенеролог Ігнатенко Світлана Василівна на Doc.ua
Світлана Василівна - фахівець в області естетичної косметології, підбирає індивідуальні програми по догляду за шкірою, проводить пілінги і інші доглядові процедури, виконує класичний і пластичний масаж обличчя
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Гуленко Лілія Юріївна на Doc.ua
Кваліфікований косметолог. Займається антивіковою терапією, гіпергідрозом, гіперпігментацією, акне,постакне, рубцевими змінами тканин, випаданням волосся аліментарного генезу, нейродермітом, стрептодермією, стафілодермією