Сторінка 19: Дерматовенерологи в Києві

Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог, Дерматолог Задорожня Тетяна Георгіївна на Doc.ua
Основні навички по спеціалізації: PRP терапія, мезотерапія волосистої частини голови, біоревіталізація, редермалізація, видалення новоутворень.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Чернишов Павло  на Doc.ua
Чернишов Павло
Лікар займається виявленням і подальшим лікуванням венеричних і шкірних захворювань. Спеціалізується на лікуванні пацієнтів, у яких було діагностовано захворювання атопічний дерматит, а також інші дерматози в хронічній формі.
Американський медичний центр
вул. Бердичівська, 1на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Вербицька Людмила Вікторівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог проводить дерматоскопію, діаскопію, пальпацію, зішкріб. Займається визначенням і оцінкою дермографізму, визначення больової і тактильної чутливості, проведенням проби Бальзера. Бере патологічний матеріал при діагностиці мікозів, урогенітальний зішкріб на захворювання, що передаються статевим шляхом
Моя Клініка на м. Осокорки
вул. Княжий Затон, 21на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Дерматовенеролог Закордонець Валентина Петрівна на Doc.ua
Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, кріодеструкції, мезотерапії, плазмаліфтинга, кріотерапії. Досконально володіє технікою по введенню мезонітей, ботулотоксину.
Лікар Косметолог, Дерматолог, Дерматовенеролог Кальянова Вікторія Дезідеровна на Doc.ua
Лікар дерматолог, косметолог лікує такі захворювання, як демодекоз, вугрі, різні грибкові захворювання, дерматити, облисіння. Спеціалізується на ін'єкційній і апаратній косметології. Регулярно відвідує курси і семінари в області естетичної медицини
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог Вартоломієва Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна - досвідчений лікар-дерматовенеролог, косметолог. Надає повний спектр діагностики та лікування захворювань шкіри, нігтів і волосся, а також інфекцій, що передаються статевим шляхом. Проводить дерматоскопію, біопсію шкіри, діагностику лапм Вуда, займається видаленням новоутворень і корекцією шрамів. Спеціалізується на ін'єкційній косметології.
Лікар Дерматовенеролог Підлубний Владислав Петрович на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, професійно консультує пацієнтів з дерматології, венерології, а також косметології. Спеціалізується на лікуванні таких шкірних захворювань, як себорея, дерматит, псоріаз, ІПСШ, екзема та ін.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог, Дерматолог Оводенко Наталія В'ячеславівна на Doc.ua
Наталія В'ячеславівна проводить консультативні прийоми для досліджень дерматологічних проблем у своїх пацієнтів. Надає послуги лазерного лікування грибка, куперозу, видалення небажаних новоутворень з шкіри. Проводить процедури кріодеструкції, хімічної ліпосакції, пілінгу, ін'єкцій ботулотоксину, контурної пластики. Лікує акне, демодекоз, різні види дерматиту, розацеа, лишай, грибок, облисіння
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Труніна  Тетяна Іванівна на Doc.ua
Труніна Тетяна Іванівна
Тетяна Іванівна – дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострих та хронічних захворювань шкіри, нігтів та волосся у дорослих та дітей (від 1 року), а також діагностиці та лікуванні грибкових, вірусних та паразитарних захворювань. Також лікар проводить діагностику новоутворень шкіри.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Легка Світлана Борисівна на Doc.ua
21рік досвіду
Доктор Легка С.Б. займається дерматовенерологією дорослого і дитячого віку, а також є фахівцем з косметології. Вивчає способи сучасної терапії псоріатичних патологій, різних видів облисіння (алопецій), паразитичних патологій, усіляких дерматозів аллергогенної природи і генетичного походження і ін.