Євродерм на вул. Нагірна, 6/31

Євродерм на вул. Нагірна, 6/31

Клініка
add_box Дерматологія Трихологія Дерматовенерологія Подологія ... ще
EuroDerm (Евродерм) - це клініка персоналізованої медицини Києва, фахівці якої надають кваліфіковану допомогу у діагностиці та лікуванні різних захворювань волосся, шкіри та нігтів. Клініка EuroDerm обладнана сучасною діагностичною апаратурою, усі інструменти проходять комплексну стерилізацію, науковими керівниками і консультантами клініки, які відомі в Україні та за її межами
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Нагірна, 6/31на карті
Шевченківський м.Лук'янівська

Діяльність дерматологічної клініки Euroderm спрямована на проведення діагностики, лікування і профілактику шкірних захворювань, хвороб нігтів та волосся.  У лікуванні лікарі клініки використовують європейські доказові методики. У клініці встановлено нове терапевтичне та діагностичне обладнання.

Фахівці клініки пройшли навчання у кращих європейських клініках, а серед консультантів центру є провідні дерматовенерологи України.

Основні напрямки центру:

• дитяча дерматологія;
  • алергологія;
  • урологія;
  • гастроентерологія.

Клініка Euroderm пропонує своїм пацієнтам послуги по здачі широкого спектру аналізів: загальний аналіз крові, калу, сечі, повний біохімічний аналіз крові, проведення скринінгу на інфекції, алергію та ін.

Якщо пацієнту необхідно пройти ряд досліджень, які не проводяться в Україні, центр Euroderm допоможе в організації проведення таких аналізів за кордоном у найкращих медичних лабораторіях Великої Британії, Німеччини, Ізраїлю, США.  Фахівці клініки проведуть забір матеріалу і транспортують його в лабораторію згідно з усіма технологічними нормами.

Крім того, в центрі Euroderm проводяться:

• дерматоскопія - діагностика новоутворень шкіри, дозволяє визначити зміни на ранніх стадіях переродження;
  • трихоскопія - діагностика стану волосся і шкіри голови;
  • фототрихограмма - цифрова трихоскопія, яка дозволяє проаналізувати показники росту волосся;
  • ультразвукове дослідження шкіри - дозволяє оцінити структуру шкіри.
  • Всі ці методи досліджень дозволяють отримати уявлення про стан і можливі захворювання шкіри, волосся і нігтів.
Тетяна 06 Лютий 2024
Все було добре.
Олеся 16 Січень 2024
Все дуже добре пройшло.Дякую.
Микола 23 Листопад 2023
Торбенко Євгеній Леонідович чудовий, обстеження пройшло чудово. Все на вищому рівні
Юлия 14 Лютий 2020
Очень приятно было, позитивно.
Ольга 24 Квітень 2018
В клинике тесно и мало места, мне пришлось ждать прием.
Філії мережі
Все клініки