EuroDerm (Євродерм) на вул. Нагорна

Відгуки про клініку EuroDerm (Євродерм) на вул. Нагорна

Клініка
add_box Дерматологія Трихологія Дерматовенерологія Подологія Дерматоонкологія ... ще
EuroDerm (Євродерм) - це клініка персоналізованої медицини Києва, фахівці якої надають кваліфіковану допомогу у діагностиці та лікуванні різних хвороб волосся, шкіри та нігтів. Клініка EuroDerm обладнана сучасною діагностичною апаратурою, всі інструменти проходять комплексну стерилізацію, науковими супровідниками і консультантами клініки є відомі в Україні та за її межами лікарі-дерматовенерологи
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Нагірна, 8/32на карті
Шевченківський м.Лук'янівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
146 відгуків
Ірина 05 Квітень 2024
Хороша клініка, зауважень до персоналу не було
Вероніка 12 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все пройшло дуже добре.
Дмитро 05 Березень 2024
Все було чудово, клініка знаходиться в зручному місці, є місце де поставити автомобіль, лікарі привітні, все зрозуміло. В клініці хороший лікар дерматолог, дуже уважний, прийом сподобався, лікування допомагає, вже є результат лікування.
Савелій 05 Грудень 2023
Все прекрасно у клініці. Гарна клініка, все чистенько, все гарненько, привітний персонал, взагалі ніяких питань нема.
Лариса 19 Жовтень 2023
Я не перший раз звертаюсь в цю клініку, я дуже задоволена, я вибираю саме цю клініку і лікарів цієї клініки. Я дуже вдячна лікарям. В клініці дуже уважний персонал, я дуже задоволена
Юлия 13 Жовтень 2021
В клинике мне все понравилось: персонал очень приветлив.
Светлана 11 Травень 2018
Девочки вежливые, все хорошо.
Евгения 08 Травень 2018
Все хорошо, все понравилось.
Денис 04 Квітень 2018
Все было хорошо.
Євген 05 Березень 2018
Все гарно, чисто, приємно.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Філії мережі