EuroDerm (Євродерм) на вул. Нагорна

EuroDerm (Євродерм) на вул. Нагорна

Клініка
add_box Дерматологія Трихологія Дерматовенерологія Подологія Дерматоонкологія ... ще
EuroDerm (Євродерм) - це клініка персоналізованої медицини Києва, фахівці якої надають кваліфіковану допомогу у діагностиці та лікуванні різних хвороб волосся, шкіри та нігтів. Клініка EuroDerm обладнана сучасною діагностичною апаратурою, всі інструменти проходять комплексну стерилізацію, науковими супровідниками і консультантами клініки є відомі в Україні та за її межами лікарі-дерматовенерологи
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Нагірна, 8/32на карті
Шевченківський м.Лук'янівська

Клініка персоналізованої медицини EuroDerm (Евродерм) у Києві - це сучасний медичний заклад із новітньою матеріально-технічною базою, включаючи обладнання для діагностики та лікування, стерилізації інструментів і приміщень.  У клініці ефективно вирішуються проблеми, пов'язані із захворюваннями в дерматології, дерматоонкології, подології та трихології.  Клініка EuroDerm разом зі своїми співробітниками, кваліфікованими лікарями, веде активну співпрацю із науковими центрами України та світу.

Напрямки роботи клініки EuroDerm:

• профілактика, діагностика і терапія хвороб шкірних покривів, волосся і нігтів;
  • профілактика виникнення і розвитку раку шкіри;
  • просвітницька робота - організація і проведення масового скринінгу раку, робота через ЗМІ, взаємодію із громадськими організаціями;
  • організація освітніх заходів для лікарів - Школа псоріазу, Київські дерматологічні дні;
  • видавнича робота - буклети, журнал «Дерматолог»;
  • активну участь у міжнародних клінічних дослідженнях ліків.

Захворювання, лікування та діагностику, яких проводять у EuroDerm:

• дерматологія: парапсоріаз, псоріаз, вітіліго, атопічний дерматит, червоний плоский лишай, розацеа, фотодерматоз, бородавки, вугрова хвороба, себорейний дерматит, родимки (невуси);
  • дерматоонколога: шкірний ріг, ксантома, контагіозний молюск, кератоми, кондиломи, келоїдний рубець, актинічний кератоз, дерматофіброма, базаліома, гемангіома, атерома, хвороба Боуена, кератоакантома, бородавки, лімфома, ліпома, маліум, лентіго, меланома, лімфоцитома, невус (родимки), папілома, веснянки, фіброма, плоскоклітинний рак шкіри;
  • трихологія: облисіння, андрогенне облисіння, дифузне облисіння;
  • подологія: врослий ніготь, тріщини на п'ятах, грибок нігтів і стоп.

Діагностичні можливості і методи лікування клініки EuroDerm:

• лабораторна діагностика (біохімічний і загальний аналізи крові, маркери системного запалення, коагулограма і ліпідограма).  При необхідності лабораторний матеріал направляють у лабораторні центри Німеччини, Великобританії, Ізраїлю та США.
  • дерматоскопія (дослідження шкірного покриву і його окремих елементів (новоутворення, родимки, бородавки і т.д.);
  • трихоскопія і фототрихоскопія (дослідження шкірного покриву волосистої частини голови, волосяних фолікулів у динаміці і під мікроскопом);
  • УЗД шкіри (сонографія, ультразвукове сканування шкіри);
  • фототерапія (лікування захворювань шкіри дозованим опроміненням світловими хвилями ультрафіолетового спектра);
  • кріохірургія (видалення новоутворень шкіри за допомогою розпилення на уражену ділянку рідкого азоту).

Якісна стерилізація інструментів є запорукою якісного і безпечного лікування.  В універсальній дерматологічної клініки EuroDerm процес стерилізації діагностичних і терапевтичних інструментів (включаючи інструменти для манікюру і педикюру) проходить у кілька етапів (передстерилізаційну обробку і власне стерилізацію), для забезпечення максимальної чистоти і стерильності.

Передстерилізаційна обробка інструментів включає замочування їх в дезинфицирующем розчині, промивання в УЗ-мийці (ультразвукова мийка), контроль якості очищення, автоматичне приміщення у спеціальну упаковку.

Стерилізація вже упакованих інструментів проходить в паровому стерилізаторі - автоклаві при температурі 134 градусів і атмосферному тиску 2 атм.  Це забезпечує повне знищення всіх мікроорганізмів, включаючи бактерії, віруси, грибки і їх споровідні форми. Простерилізовані і упаковані таким чином інструменти протягом півроку зберігають свою стерильність.

Діагностичне і терапевтичне обладнання клініки EuroDerm:

• цифровий дерматоскоп Fotofinder (Німеччина). Із його допомогою вдається швидко і точно досліджувати родимки, невуси, бородавки, папіломи, ангіоми та ін. Застосовують дерматоскопи Fotofinder, які дають можливість в автоматичному режимі визначити всі значущі характеристики родимки: площа, ступінь нерівномірності кордонів, периметр, діаметр, наявність пігментних і судинних включень. За допомогою спеціального програмного забезпечення Trichoscan від Fotofinder проводиться трихоскопію і фототрихоскопію - комплексну діагностику волосяної частини голови;
  • УЗД апарат DUB (Німеччина). Новітній ультразвуковий апарат від лідера серед виробників обладнання даного типу. Дозволяє проводити комплексну не інвазивну діагностику шкіри (сонографія, ультразвукове сканування шкіри) на глибину до 10 мм для визначення шкірних захворювань, оцінки необхідного рівня впливу при видаленні новоутворень, вибору лікувального методу і перевірки його ефективності (через час).  Апарат дає можливість також визначити товщину шкіри, оцінити її стан у динаміці за умови наявності хвороби і в нормі;
  • фототерапевтичні апарати Narrow Band UVB виробництва Daavlin (США).  Дані апарати генерують спеціальні вузькоспектральні хвилі ультрафіолету B довгою 311 нм, які мають максимальну кількість ультрафіолету з лікувальним впливом і мінімальною кількість ультрафіолету, що викликає побічні ефекти. Такий ефект досягається тим, що фототерапевтичні апарати Daavlin обладнані спеціальними газорозрядними лампами. Фототерапевтичні апарати Daavlin надають сильний місцевий імуномодулюючий і протизапальний ефекти, при цьому час процедури значно коротше, ніж в інших апаратах, немає необхідності у використанні фотосенсибілізатора, є можливість, як загального, так і окремого застосування (стопи, долоні, спина, гомілки і т.  д.);
  • портативний апарат для кріохірургії CRY-AC Brymill (США).  За допомогою апарату проводиться точне і ефективне видалення шкірних новоутворень (включаючи утворення шкіри онкологічного профілю) методом розсіювання (зрошення) рідкого азоту на обрану ділянку шкіри.  Апарат CRY-AC Brymill має зручну спеціальну конструкцію, широкий вибір насадок (A-F), що дозволяє лікарю набагато точніше контролювати глибину і температуру заморожування.  Процес кріодеструкції (видалення новоутворень) проходить набагато точніше, результативніше і безпечніше.
Ірина 05 Квітень 2024
Хороша клініка, зауважень до персоналу не було
Вероніка 12 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все пройшло дуже добре.
Дмитро 05 Березень 2024
Все було чудово, клініка знаходиться в зручному місці, є місце де поставити автомобіль, лікарі привітні, все зрозуміло. В клініці хороший лікар дерматолог, дуже уважний, прийом сподобався, лікування допомагає, вже є результат лікування.
Савелій 05 Грудень 2023
Все прекрасно у клініці. Гарна клініка, все чистенько, все гарненько, привітний персонал, взагалі ніяких питань нема.
Лариса 19 Жовтень 2023
Я не перший раз звертаюсь в цю клініку, я дуже задоволена, я вибираю саме цю клініку і лікарів цієї клініки. Я дуже вдячна лікарям. В клініці дуже уважний персонал, я дуже задоволена
Філії мережі
Все клініки