Житомир

Дерматовенерологи в Житомирі

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Дерматовенеролог, Подолог, Дерматолог Стефанович Вадим Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології і подології. Як дерматолог веде прийом також для дітей. Займається лікуванням таких захворювань, як: атопічний синдром, псоріаз, екзема, дерматит, оніходистрофія, доброякісні новоутворення шкіри
Медичний центр «Відновлення»
вул. Любарська, 4на карті
Королевський
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 27  квіт.нд 28  квіт.пн 29  квіт.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог, Венеролог, Дерматолог Приймак Артем Валентинович на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог першої категорії, кандидат медичних наук. Проводить діагностику і лікування захворювань шкіри і волосистої частини голови. Також проводить радіохвильове видалення доброякісних новоутворень шкіри, цифрову дерматоскопію, тріхоскопію і фототріхографію, кріохірургічне видалення.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Хренова Олена Анатоліївна на Doc.ua
Дерматовенеролог, косметолог. Займається лікуванням різноманітних хвороб дерматологічного профілю, також проводить косметологічні процедури. Компетентна в проведенні кріодеструкції, ультразвукового пілінгу, діатермокоагуляції, лазерної вапоризації, хімічного пілінгу, мікрострумової терапії.
Лікар Дерматовенеролог Долібець Володимир Федорович на Doc.ua
31рік досвіду
Висококваліфікований фахівець з питань діагностики та лікування дерматовенерологічних захворювань. Володимир Федорович проводить ретельну профілактику венеричних порушень, а також гострих, хронічних, алергічних та інфекційних патологій шкіри, використовуючи сучасні лікувальні методи.
Лікар Андролог, Дерматовенеролог Малиневський Володимир Леонідович на Doc.ua
Дерматовенеролог, андролог, лікує хвороби чоловічих статевих органів, шкіри, безпліддя у чоловіків, сексуальні порушення. Проводить видалення утворень на шкірі і на зовнішніх статевих органах методом радіохвильової терапії. Має вищу категорію.
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Діденко Наталія Володимирівна на Doc.ua
Наталія Володимирівна займається патогістологічним дослідженням. Діагностикою новоутворень шкіри, видаленням доброякісних новоутворень. Проводить лікування захворювань шкіри та її придатків (волосся, нігтів, сальних і потових залоз). Лікар-патоморфолог
Лікар Дерматовенеролог Климчук Ераст Вікторович на Doc.ua
Климчук Ераст Вікторович
Доктор медичних наук
Дерматовенеролог, має вищу категорію, доктор медичних наук, лікує захворювання шкіри (псоріаз, екзему, коросту, дерматит), венеричні хвороби: сифіліс, гонорею, трихомоніаз, уреаплазмоз, мікоплазмоз.
Нікамед
ул. Чудновская, 102на карті
Богунський
Виклик додому
Лікар Дерматовенеролог Косован Валентин Іванович на Doc.ua
Лікар дерматовенеролог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні пухлинних захворювань шкіри, хірургічній дерматології
Лікар Дерматовенеролог Мазур Оксана Степанівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, контурну пластику губ, мезотерапію, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології дерматовенерологічного профілю. Також, веде прийом для дітей
Лікар Дерматовенеролог Селєвєрстов Андрій Валерійович на Doc.ua
Андрій Валерійович займається діагностикою, профілактикою, лікуванням та реабілітацією пацієнтів, що мають захворювання волосся, шкірного і нігтьового покриву. Також лікар проводить процедури лікування целюліту, розтяжок, вікових змін, зморшок, рубців і т.д.