Житомир
Медичний центр «Оксфорд Медікал»

Медичний центр «Оксфорд Медікал»

add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія Мамологія Неврологія ... ще
«Оксфорд Медікал» у Житомирі - регіональне представництво однієї з найбільших мережі клінік в Україні, що надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування захворювань. У клініці відкрито 15 напрямків, де ведуть прийом досвідчені і висококваліфіковані фахівці. Пацієнти можуть отримати якісну медичну допомогу в таких напрямках: терапія, проктологія, кардіологія, урологія, УЗ-діагностика, гінекологія, ендокринологія, дерматологія, гастроентерологія, неврологія, хірургія
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 17:00
вул. Леха Качинського, 4на карті
Богунський

«Оксфорд Медікал» у Житомирі - одне з регіональних представництв великої мережі медичних центрів, до якої входять 26 клінік з 19 міст України. Оксфорд Медікал є одним з лідерів серед приватних медичних установ. Тут працюють висококваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом в лікуванні патологій за своїм профілем, використовуючи сучасні методики та найкраще обладнання для діагностики і терапії захворювань.

Клініка Oxford Medical в Житомирі працює в 15-ти напрямках, що дозволяє пройти необхідні обстеження і консультації відразу декількох фахівців для призначення своєчасної та ефективної терапії. А зручне місце розташування центру, просторий зал очікування, можливість оплати картою і високу якість обслуговування адміністративного персоналу забезпечують найбільш комфортні умови для отримання якісної медичної допомоги.

«Оксфорд Медікал» у Житомирі працює в наступних напрямках:

• Отоларингологія
  • Гастроентерологія
  • УЗ-діагностика
Микола 20 Червень 2024
Все пройшло нормально, привітний персонал. Терапевт Рудченко Інна Анатоліївна, нормальний фахівець.
Анастасія 19 Червень 2024
Мені сподобався сервіс.
Оксана 12 Червень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці. Було все на досить високому рівні, все  добре.
Ірина 10 Червень 2024
Загалом у клініці обслуговування не дуже сподобалося. Лікар назначив незрозуміле лікування. В результаті довелося повертатися у цю клініку. На рецепції сказали почекати, адже у лікаря ще не закінчився візит. В результаті потративши купа часу, нічого як належить мені не пояснили. Більше не піду у цю клініку.
Аліна 08 Червень 2024
Клініка дуже сподобалася.