Медичний центр «Відновлення»

Клініка Медичний центр «Відновлення»

add_box Дерматологія Косметологія Неврологія Ортопедія Пластична хірургія Ревматологія ... ще
У центрі «Відновлення» займаються лікуванням хвороб суглобів і хребта, периферичної нервової системи. Досвідчені фахівці центру «Відновлення» проводять реабілітацію пацієнтів, які перенесли оперативні втручання з ортопедії, порушення мозкового кровообігу, що протікає у гострій формі. Також, у центрі «Відновлення» проводять різні косметологічні процедури: ультразвуковий пілінг, мікрострумову терапію, кріомасаж, фонофорез
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Любарська, 4на карті
Королевский
Рейтинг клініки розраховується на основі

Медичний центр «Відновлення» спеціалізується на профілактиці, лікуванні та усуненні причин болю у спині, суглобах. Центр об'єднав у комплекс обстеження, профілактику та ефективне лікування різних захворювань, які часто мають одне джерело.

У сім'ї «Відновлення» кращі фахівці в області:

• неврології;
  • вертебрології;
  • ортопедії і травматології;
  • судинноій хірургії (флебології);
  • дерматології;
  • пластичній хірургії;
  • терапії;
  • ревматології;
  • ультразвуковій та лабораторній діагностиці;
  • реабілітації;
  • дієтології.

Унікальність медичного центру:

• етіологічне лікування, яке спрямоване на те, щоб усунути причини захворювання, а не тільки тимчасово позбутися симптомів;
  • комплексний підхід у лікуванні усіх хвороб;
  • широкий асортимент медичних послуг;
  • інновації  закуповується не тільки новітнє обладнання, а й впроваджуються передові технології в лікуванні і профілактиці;
  • високий рівень обслуговування і комфортні умови;
  • індивідуальний підхід до пацієнтів.

Результат є основним критерієм роботи команди установи. Тому фахівців поєднує індивідуальний підхід, турбота та уважне ставлення до кожної людини.

Головне завдання команди клініки  дарувати людям здоров'я. Саме тому докладається максимум зусиль, щоб перелік послуг постійно розширювався, а їх якість підвищувався. У той же час фахівці центру постійно розвиваються і освоюють передові світові методики кожен у своїй галузі.

У медичному центрі усувають причини, а не лікують симптоми.

Перевірені відгуки про клініку
Лидия 19 Червень 2020
Все добре, гарна клініка та гарні спеціалісти. На рецепції також все добре.
Виктория 16 Червень 2020
Приятный персонал. Хожу не в первый раз.
Ліана 19 Травень 2020
В клинике порядок.
Мария 27 Лютий 2020
Лікар Талалай Юлия Владимировна дуже добра та уважна людина. Приємно було спілкуватись с цією людиною, цікавилась що мене турбує щоб допомогти вирішити проблему.
Юрій 19 Лютий 2020
Хороший уровень, лучше чем в некоторых других.
Філії мережі
Все клініки