Житомир
ОКОМЕД

ОКОМЕД

Офтальмологична клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Офтальмологічний кабінет «ОКОМЕД» спеціалізується на комплексному обстеженні та якісному лікуванні зору у дітей. Успішному вирішенню проблем дитячого зору в кабінеті сприяють спеціальні комп'ютерні програми, за допомогою яких проводяться заняття для очей під чуйним контролем медперсоналу. У кабінеті проводиться сучасні апарати, які забезпечують безпеку обстеження і дозволяють з найбільшою точністю перевірити зір
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул.Є.Рихліка 20 , ЖК « Вернісаж « ( зелена секція ) 1 - й поверх , кв. 5 !!!на карті
Богунський

Послуги офтальмологічного кабінету «ОКОМЕД»

У кабінеті надаються офтальмологічні послуги, які передбачають консультацію окуліста, комплексне обстеження і виявлення очних захворювань, підбір контактних лінз і окулярів будь-якої складності, ефективне лікування дитячого косоокості, амбліопії, астигматизму, короткозорості, першу офтальмологічну допомогу при небезпечних травмах очей у дорослих і дітей.

Діагностичне обладнання кабінету «ОКОМЕД»

Перелік спеціальних офтальмологічних апаратів:

• діагностичний комплекс (проектор знаків і щілинна лампа, авторефрактометр Huvitz HRK7000);
  • прилад, який відновлює гостроту зору «АМБЛІОКОР» (курс лікування становить 10-25 сеансів по 30 хвилин, проводитися може з 3-х річного віку):
    • лікування короткозорості, астигматизму, далекозорості, усіх форм амбліопії , ністагму, косоокості;
    • реабілітація при глаукомі, дистрофії зорового нерва, сітківки, після оперативного втручання;
  • апарати «Струмочок» - ефективний засіб профілактики і лікування початкової далекозорості, миопического астигматизму і астенопії;
  • Бівізіотренер БВТ-3: виправлення дитячих проблем з очима:
    • розвиток бінокулярного зору;
    • амбліопія;
    • аномальна кореспонденція сітківки;
    • косоокість;
    • функціональна скотома, диплопія;
  • виправлення проблем з очима у дорослих:
    • комп'ютерний зоровий синдром;
    • розвиток фузіонних резервів (не пов'язаних з косоокістю);
    • двоїння при очних судинних захворюваннях;
  • офтальмологічний апарат вакуумного масажу області очей при порушенні акомодації, амбліопії, кератитах, відшаруванні сітківки, глаукомі з відкритим кутом;
  • апарат «АСО» (квантова офтальмотерапія) - біоритмічні, безконтактний вплив квантів світла на орган зору. Клінічні спостереження і випробування показали, що даний метод підвищує імунітет і служить універсальним методом лікування очей, нервової системи і внутрішніх органів;
  • ігрові комп'ютерні програми «Квітка», «EYE», «Павучки-хрестики», «Контур», «Клинок» для профілактики та лікування косоокості, амбліопії і порушень бінокулярного зору.
Олександра 14 Серпень 2024
Сподобалось сталення й усе відбулось вчасно.
Богдан 06 Липень 2024
Клініка шикарна, новий ремонт, нова техніка. Нам все дуже сподобалося
Юлія 09 Травень 2024
Клініка сподобалася, все було добре у клініці.
Інна 30 Квітень 2024
Клініка нам дуже сподобалася.Були вперше, хороше враження залишилося. Одне не зручно важко було знайти клініку, не було ніяких вивісок. Але загалом все було добре у цій клініці.
Юлія 15 Квітень 2024
Гарні враження, хороша клініка