Житомир
Медичний центр «Оксфорд Медікал»

Відгуки про клініку Медичний центр «Оксфорд Медікал»

add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія Мамологія Неврологія ... ще
«Оксфорд Медікал» у Житомирі - регіональне представництво однієї з найбільших мережі клінік в Україні, що надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування захворювань. У клініці відкрито 15 напрямків, де ведуть прийом досвідчені і висококваліфіковані фахівці. Пацієнти можуть отримати якісну медичну допомогу в таких напрямках: терапія, проктологія, кардіологія, урологія, УЗ-діагностика, гінекологія, ендокринологія, дерматологія, гастроентерологія, неврологія, хірургія
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 17:00
вул. Леха Качинського, 4на карті
Богунський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
27 відгуків
Марина 16 Квітень 2024
Клініка сподобалася.
Діна 23 Березень 2024
Сподобалось обслуговування.
Таір 15 Березень 2024
Сподобалася клініка, було досить комфортно у клініці.
Владислав 13 Березень 2024
Сподобалася клініка.
Анонімно 07 Березень 2024
Все добре було у клініці. Все дуже сподобалося.
Надія 04 Березень 2024
Сергеєв В'ячеслав Миколайович - дуже приємний лікар, хороший фахівець. Лікар все швидко і гарно зробив, я задоволена роботою лікаря
Тетяна 21 Лютий 2024
Клініка зручна, дівчата уважні, персонал супер!
Катерина 20 Лютий 2024
Сподобався сервіс у клініці. Все було комфортно, обслуговування хороше у клініці, все є для пацієнтів що потрібно.
Станіслав 16 Лютий 2024
Все сподобалося у клініці. Все добре пройшло. Шикарна клініка, залишився задоволеним клінікою.
Наталія 16 Лютий 2024
Дуже сподобалася клініка. Сама клініка дуже гарна та  зручна, було комфортно у ній.Все пройшло  чудово та приємно.
1 2 3