Житомир

Гастроентерологи в Житомирі

Сьогодні, 26 Квітня
Консультація 470 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пт 26  квіт.сб 27  квіт.нд 28  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Сімейний лікар, Терапевт, Кардіолог, Невролог, Гастроентеролог Круглій Яна Русланівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині, терапії, кардіології, неврології, гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: бронхіт, ГРВІ, пневмонія, панкреатит, гастрит
Медичний центр «Оксфорд Медікал»
вул. Леха Качинського, 4на карті
Богунський
Лікар Терапевт, Гастроентеролог, Сімейний лікар Сахненко Дмитро Сергійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії, неврології, гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує гострі і хронічні захворювання. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар Педіатр, Гастроентеролог Шанюк Наталія Борисівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії та гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, панкреатит, коліт, ентероколіт, холецистит
Лікар Гастроентеролог Скоропад В'ячеслав Михайлович на Doc.ua
Лікар спеціалізується гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, лапароцентез, плевроцентез, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: гастрит, панкреатит, виразкова хвороба, коліт та інші