Біла Церква
Лікар Гастроентеролог Чернявська Марина Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Чернявська Марина Вікторівна

Консультація від450 грн
Лікар-гастроентеролог, вища категорія. У вирішенні проблем ШКТ лікар керується принципами доказової медицини та затвердженими протоколами лікування
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Надія 22 Травень 2024
Сподобався лікар, повністю залишилися задоволені роботою лікаря. Наразі продовжується лікування, яке прописав лікар, але нас повністю все влаштовує. Лікування проходить добре.
Олена 08 Травень 2024
Лікар приділила максимуму уваги, надала багато корисної інформації. Визначила діагноз, призначила дієве лікування. Загалом візит пройшов дуже добре, мені все дуже сподобалося.
Алена 14 Квітень 2024
Я задоволена лікарем. Лікар дуже чуйна, дала гарні поради, все було добре
Ірина 20 Лютий 2024
Я б не пішла до іншого лікаря. Я знаю давно цього лікаря. Лікар дійсно професіонал своєї справи. По обслуговування та по лікування рівних нема цьому лікарю. Це дійсно перевірено уже давно, упродовж довгого часу. Всі препарати, які призначає лікар є актуальними й дуже помічними.Лікар великий молодець, всім її рекомендую.
Олександр 17 Січень 2024
Пока результатов ещё нет, но первое впечатление, очень положительное.
Тетяна 08 Січень 2024
Чудовий спеціаліст
Анжеліка 28 Грудень 2023
Лікарка дуже професійна, уважна та компетентна у проблемі, з якою я звернулася, вона мене вислухала та надала всі необхідні рекомендації. Персонал також гарний, я задоволена. Дякую!
Татьяна 05 Лютий 2022
Я лечусь у Марины Викторовны 4 года, я всегда к ней прихожу и мне она очень подходит. Ставит всегда точные диагнозы, помогает с решением проблемы, отвечает на все поставленные вопросы которые интересуют. Как врачом я очень ей довольна