Клініка Медичний центр SENSAVI («СЕНСАВІ») на м. Деміївська

Медичний центр
Дерматологія, Косметологія, Подологія, Трихологія, Хірургія
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

SENSAVI - це мережа сучасних медичних центрів Києва, оснащених найновішим обладнанням, це вдале поєднання інноваційних (лазерних) технологій і багаторічного досвіду фахівців в області амбулаторної та пластичної хірургії, естетичної та оперативної гінекології, урології, проктології, дерматовенерології, дерматоонкології, дерматокосметології, дитячої дерматології, трихології, подології. ще

• Нд: 10:00-17:00

пр-т. Голосіївський, 30Б. На карті

Голосіївський , м.Голосіївська, м.Деміївська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У Медичних Центрах SENSAVI на вас чекає індивідуальний підхід і комплексне рішення проблем. Робота медичного центру спрямована на те, щоб виявити першопричину захворювання, тому не рідкісні випадки, коли одним пацієнтом займаються відразу кілька лікарів, що допомагає глибше розібратися в проблемі і рекомендувати більш ефективне лікування.

Послуги Медичного Центру SENSAVI (Сенсаві) за напрямками:

• амбулаторна хірургія
  • пластична хірургія
  • оперативна і естетична гінекологія
  • урологія
  • трихологія
  • подологія
  • УЗД діагностика

Послуги, що надаються

• консультації фахівців з усіх представлених напрямків
  • видалення шкірних новоутворень будь-якої складності лазерним, радіохвильовим, хірургічним методом
  • пластичні операції
  • гінекологічні операції
  • видалення новоутворень в гінекології, лазерним, радіохвильовим, хірургічним методом
  • лазерне і хірургічне лікування врослого нігтя
  • лазерне лікування грибка нігтя
  • лазерна косметологія (лазерне шліфування особи)
  • ін'єкційна косметологія
  • контурна пластика обличчя
  • класична косметологія (чистки, пілінги, апаратна косметологія)
  • лазерна епіляція
  • трихологія (лікування волосся, алопеції)
  • подологія (медичний педикюр, лікування врослого нігтя скобами, мозолі, натоптиші)
  • рефлексотерапія, гірудотерапія

Обладнання

• Італійський фракційний СО2 лазер DEKA- визнаний лідер сучасних лазерних медичних технологій з найбільш широким спектром застосування в гінекології, дерматології, косметології, хірургії
  • Лазер VELURE S5 використовується в дерматології, а також для лікування пошкоджень судинного характеру (червоні плями, зірчастий невус, розацеа, купероз, лазерне шліфування і омолодження та ін.)
  • VELURE S800 (HP діодний лазер) - видалення новоутворень і лікування грибка нігтів. Безпечний, швидкий і ефективний результат можливий завдяки даному апарату
  • Lightsheer ET (лазерна система для епіляції), відноситься до світового лідеру лазерних технологій, призначених для видалення волосся. Впливаючи на волосся, не шкодить підшкірним структурам і шкірі. Використовується для позбавлення від волосся, судин і пігментних уражень

Спасибо Шпур Ольге Сергеевне. Решила мою проблему быстро и профессионально. В общем все позитивно.

Сергей, 01.12.2020

Клініка знаходиться не дуже зручно. ЇЇ треба пошукати . Було б непогано поставити орієнтири.

Юлия, 09.09.2020

Удобное расположение, близко от метро, приятная обстановка и администратор.

Ольга, 04.07.2020

Сподобалося, що можна розрахуватися картою. Все влаштовує.

Анна, 03.07.2020

Черешня Николай Сергеевич как специалист и как человек располагает к себе. Мне все понравилось

Татьяна, 07.03.2020
Дивитися всі відгуки