Медичний центр SENSAVI («СЕНСАВІ») на м. Осокорки

Медичний центр SENSAVI («СЕНСАВІ») на м. Осокорки

add_box Гінекологія Дерматологія Косметологія Онкологія Пластична хірургія Проктологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
SENSAVI - це мережа сучасних медичних центрів Києва, оснащених найновішим обладнанням, це вдале поєднання інноваційних (лазерних) технологій і багаторічного досвіду фахівців в області амбулаторної та пластичної хірургії, естетичної та оперативної гінекології, урології, проктології, дерматовенерології, дерматоонкології, дерматокосметології, дитячої дерматології, трихології, подології.
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 21:00 access_time_filled нд : 10:00 - 17:00
ул. Е. Чавдар 13на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки

У Медичних Центрах SENSAVI на вас чекає індивідуальний підхід і комплексне рішення проблем. Робота медичного центру спрямована на те, щоб виявити першопричину захворювання, тому не рідкісні випадки, коли одним пацієнтом займаються відразу кілька лікарів, що допомагає глибше розібратися в проблемі і рекомендувати більш ефективне лікування.

Послуги Медичного Центру SENSAVI (Сенсаві) за напрямками:

• амбулаторна хірургія
  • пластична хірургія
  • оперативна і естетична гінекологія
  • урологія
  • трихологія
  • подологія
  • УЗД діагностика

Послуги, що надаються

• консультації фахівців з усіх представлених напрямків
  • видалення шкірних новоутворень будь-якої складності лазерним, радіохвильовим, хірургічним методом
  • пластичні операції
  • гінекологічні операції
  • видалення новоутворень в гінекології, лазерним, радіохвильовим, хірургічним методом
  • лазерне і хірургічне лікування врослого нігтя
  • лазерне лікування грибка нігтя
  • лазерна косметологія (лазерне шліфування особи)
  • ін'єкційна косметологія
  • контурна пластика обличчя
  • класична косметологія (чистки, пілінги, апаратна косметологія)
  • лазерна епіляція
  • трихологія (лікування волосся, алопеції)
  • подологія (медичний педикюр, лікування врослого нігтя скобами, мозолі, натоптиші)
  • рефлексотерапія, гірудотерапія

Обладнання

• Італійський фракційний СО2 лазер DEKA- визнаний лідер сучасних лазерних медичних технологій з найбільш широким спектром застосування в гінекології, дерматології, косметології, хірургії
  • Лазер VELURE S5 використовується в дерматології, а також для лікування пошкоджень судинного характеру (червоні плями, зірчастий невус, розацеа, купероз, лазерне шліфування і омолодження та ін.)
  • VELURE S800 (HP діодний лазер) - видалення новоутворень і лікування грибка нігтів. Безпечний, швидкий і ефективний результат можливий завдяки даному апарату
  • Lightsheer ET (лазерна система для епіляції), відноситься до світового лідеру лазерних технологій, призначених для видалення волосся. Впливаючи на волосся, не шкодить підшкірним структурам і шкірі. Використовується для позбавлення від волосся, судин і пігментних уражень
Олена 15 Квітень 2024
Персонал клініки дуже уважний до пацієнтів, все необхідне для комфорту є
Олена 10 Квітень 2024
Сподобалася клініка.
Михайло 30 Березень 2024
Сподобалася клініка, непогане враження залишилося від цієї клініки.
Олесь 28 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка, все пройшло добре. Повністю усім задоволений, все мене влаштувало у цій клініці.
Світлана 27 Березень 2024
Сподобалася клініка, все було нормально.
Філії мережі
Все клініки