МайДерм на Волошській

МайДерм на Волошській

Клініка
add_box Алергологія Дерматологія Трихологія Дерматовенерологія Подологія Дерматоонкологія
Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр є лідером у діагностиці раку шкіри. MyDerm обладнаний усією необхідною апаратурою експертного класу провідних світових виробників: обладнання для картування родимок FOTOFINDER Bodystudio (дозволяє скласти паспорт шкіри, провести якісну трихоскопію), дерматоскопи DermLite, Heine, а також все необхідне обладнання у сфері дерматології, що дає можливість лікарям поставити правильний діагноз
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
вул. Волоська, 51/27на карті
Подільський м.Тараса Шевченка

Центр «MyDerm» - це місце, де кожен пацієнт може отримати повний спектр медичних послуг у сфері шкірних захворювань. Медичний центр є лідером у діагностиці раку шкіри. Високоякісні послуги у клініці надають фахівці з медичною освітою і великим досвідом роботи. Лікарі клініки регулярно беруть участь у зарубіжних конгресах, конференціях, курсах, семінарах, майстер-класах, займаються науковою діяльністю, постійно підвищуючи рівень своїх знань і якість послуг, що надаються.

Щороку клініка «MyDerm» бере участь у благодійних акціях, таких як: День захисту дітей, Всесвітній день боротьби проти раку, День меланоми, веде просвітницьку діяльність у сфері дерматоонкології.  Також, «MyDerm» для лікарів приватних і державних клінік проводить курси підвищення кваліфікації.

Медичний центр «MyDerm» пропонує високоякісні послуги у сфері:

• дерматології (для дорослих і дітей);
  • дерматоонкології, реконструктивної хірургії;
  • дерматовенерології;
  • подології;
  • трихології;
  • косметології та естетичної медицини;
  • мікології;
  • УЗ-діагностики;
  • флебології (судинної хірургії);
  • пластичної хірургії.

Філії клініки «MyDerm» облаштовані усім необхідним обладнанням експертного класу провідних світових виробників: дерматоскопи FOTOFINDER Bodystudio (обладнання для картування родимок, проведення трихоскопії), DermLite, Heine, апарат для УЗД шкіри PHILIPS HD 11. Також, у клініках є апарат Псоролайт (для лікування псоріазу), лампа Вуда, лазерне обладнання для видалення новоутворень, обладнання для лікування судинних утворень, а також проведення флебологічних операцій, кріодеструктор CryoPro.

Фахівці клініки «MyDerm» володіють широким спектром методів видалення новоутворень: радіохвильовий метод, лазерний метод, хірургічний метод, кріодеструкція, шейв і панч-біопсія.  Відділення онкохірургії клініки проводить лікування захворювань раку шкіри (меланоми, базальноклітинної карциноми іта ін.).

Усі лікувальні та діагностичні послуги у клініці проводяться за міжнародними стандартами. Клініка «MyDerm» співпрацює з кращими в Україні діагностичними лабораторіями: МЕДЛАБ і CSD Health Care, які надають повний спектр патоморфологічних і цитологічних досліджень.

Богдан 29 Червень 2024
Нам все дуже сподобалося у даній клініці. Все було просто чудово.
Олена 19 Червень 2024
Комфорт в клініці мене влаштував, дякую.
Тетяна 14 Червень 2024
Очень понравился визит в клинику. Клиника чистая, девочки на ресепшен приветливые, на все вопросы, которые интересуют клиентов, отвечают, дают рекомендации. Клиника мне очень понравилась
Оксана 13 Червень 2024
Від візиту отримала бажане.
Марина 08 Червень 2024
Загалом все дуже сподобалося у цій клініці. Прийняли нас вчасно, навіть раніше запланованого часу. Проконсультували швидко та добре. Обов'язково будемо ще звертатися у цю клініку за додатковими медичними послугами.
Філії мережі
Все клініки