МайДерм на Волошській

Відгуки про клініку МайДерм на Волошській

Клініка
add_box Алергологія Дерматологія Трихологія Дерматовенерологія Подологія Дерматоонкологія
Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр є лідером у діагностиці раку шкіри. MyDerm обладнаний усією необхідною апаратурою експертного класу провідних світових виробників: обладнання для картування родимок FOTOFINDER Bodystudio (дозволяє скласти паспорт шкіри, провести якісну трихоскопію), дерматоскопи DermLite, Heine, а також все необхідне обладнання у сфері дерматології, що дає можливість лікарям поставити правильний діагноз
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
вул. Волоська, 51/27на карті
Подільський м.Тараса Шевченка
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
41 відгук
Владислав 09 Квітень 2024
Дуже приємний сервіс у цій клініці. Загалом клініка хороша, все у ній дуже сподобалося.
Катерина 03 Квітень 2024
Клініка хороша, чиста, зауважень не було, уважний персонал
Тамара 19 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все було супер, пройшло усе чудово.
Людмила 16 Березень 2024
Хороша клініка, було дуже зручно та комфортно. Все пройшло добре, дуже все сподобалося у цій клініці, всі дуже привітні. Проконсультували мене добре, не було нічого лишнього, все було по справі.
Кирило 13 Березень 2024
Пройшло все добре, все дуже сподобалося у клініці.Повністю все задовольнило.
Олена 13 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень не було
Ілля 09 Березень 2024
В цій клініці працюють справжні фахівці, яки не намагаються виглядати фахівцями використовуючи заумні терміни, а пояснюють усе зрозумілими словами, що одразу розумієш, що дійсно й сам лікар розуміється у тому, що пояснює.
Ганна 28 Лютий 2024
Сподобалася клініка. Зручне місце розташування клініки, легко знайти цю клініку.
Павло 28 Лютий 2024
Сподобалася клініка, добре все було.
Вероніка 10 Січень 2024
Клініка чиста та охайна.