МайДерм на Волошской

Отзывы о клинике МайДерм на Волошской

Клиника
add_box Аллергология Дерматология Трихология Дерматовенерология Подология Дерматоонкология
Оплата карточкой Wi-Fi зона
Медицинский центр является лидером в диагностике рака кожи. MyDerm оснащен всем необходимым оборудованием экспертного класса ведущих мировых производителей: оборудование для картирования родинок FOTOFINDER Bodystudio (позволяет составить паспорт кожи, провести качественную трихоскопию), дерматоскопы DermLite, Heine, а также все необходимое оснащение в сфере дерматологии, что дает возможность врачам поставить правильный диагноз
access_time_filled пн - вс : 9:00 - 19:00
ул. Волошская, 51/27на карте
Подольский м.Тараса Шевченко
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
41 отзыв
Владислав 09 Апрель 2024
Дуже приємний сервіс у цій клініці. Загалом клініка хороша, все у ній дуже сподобалося.
Катерина 03 Апрель 2024
Клініка хороша, чиста, зауважень не було, уважний персонал
Тамара 19 Март 2024
Сподобалася клініка. Все було супер, пройшло усе чудово.
Людмила 16 Март 2024
Хороша клініка, було дуже зручно та комфортно. Все пройшло добре, дуже все сподобалося у цій клініці, всі дуже привітні. Проконсультували мене добре, не було нічого лишнього, все було по справі.
Кирило 13 Март 2024
Пройшло все добре, все дуже сподобалося у клініці.Повністю все задовольнило.
Олена 13 Март 2024
Клініка хороша, зауважень не було
Ілля 09 Март 2024
В цій клініці працюють справжні фахівці, яки не намагаються виглядати фахівцями використовуючи заумні терміни, а пояснюють усе зрозумілими словами, що одразу розумієш, що дійсно й сам лікар розуміється у тому, що пояснює.
Ганна 28 Февраль 2024
Сподобалася клініка. Зручне місце розташування клініки, легко знайти цю клініку.
Павло 28 Февраль 2024
Сподобалася клініка, добре все було.
Вероніка 10 Январь 2024
Клініка чиста та охайна.