Клиника - Медичний центр МайДерм. Онлайн запись в клинику на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Клініка Медичний центр МайДерм

Клініка
Учасник корпоративної програми
Мережева клініка
Флебологія, Хірургія, Дерматовенерологія, Подологія, Дерматоонкологія

Медичний центр «MyDerm» пропонує послуги висококваліфікованих дерматологів, дерматоонкологів, трихологів, подологів, дерматовенерологів, косметологів, гінекологів, репродуктологів та УЗД-фахівців. Клініка має у своєму розпорядженні передове обладнання європейського класу для діагностування, проведення терапії захворювань нігтів, шкірного покриву, волосся, а також технології комплексного догляду зі збереження молодості

МайДерм на Волошській

• Нд: вихідний

ул. Братиславская, 14-Б. На карті

Дніпровський , м.Дарниця, м.Чернігівська, м.Лісова

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «MyDerm» - це центр, у якому дбають про стан шкіри кожного пацієнта і є лідером у сфері діагностики раку шкіри. Усі послуги надаються фахівцями вищого рівня з медичною освітою. Лікарі клініки постійно підвищують свої навички роботи, беручи участь у зарубіжних конгресах, відвідуючи курси, семінари, майстер-класи та конференції. Крім того, лікарі клініки займаються науковою діяльністю.

Щорічно клініки «MyDerm» беруть участь у благодійних акціях: День меланоми, Дні захисту дітей, Всесвітній день боротьби проти раку, ведуть просвітницьку діяльність у сфері дерматоонкології.  Медичний центр «MyDerm» проводить курси підвищення кваліфікації для лікарів інших клінік: приватних і державних медичних установ.

Філії клінік «MyDerm» облаштовані усім необхідним дерматологічних обладнанням експертного класу з США і Німеччини: дерматоскопи FOTOFINDER Bodystudio (обладнання для картування родимок, проведення трихоскопії), DermLite, Heine, апарат для УЗД шкіри PHILLIPS HD 11. Краще обладнання дозволяє лікарям поставити точний діагноз і підібрати максимально ефективне лікування. Також, клініки облаштовані апаратурою: псоролайт (для лікування псоріазу), лампа Вуда, лазерне обладнання для видалення новоутворень, лікування судинних утворень, а також проведення операцій на венах, кріодеструктор CryoPro.

«MyDerm» надає усі можливі методи видалення новоутворень: радіохвильове, лазерне, кріодеструкція, хірургічне, шейв і панч-біопсія. Відділення онкохірургії проводить лікування захворювань раку шкіри (меланома, базальноклітинна карцинома і т.п.).

Медичний центр «MyDerm» надає широкий спектр медичних послуг у сфері:

• дерматології дитячої та дорослої;
  • дерматоонкології, реконструктивної хірургії;
  • мікології;
  • УЗД-діагностики;
  • флебології (судинної хірургії);
  • пластичної хірургії.

Усі консультативні прийоми і діагностика у клініці проводиться за міжнародними стандартами. Клініка співпрацює з кращими в Україні діагностичними лабораторіями: МЕДЛАБ і CSD Health Care (патоморфологічна лабораторія, що надає повний спектр патоморфологічної та цитологічної діагностики).

У клініці «MyDerm» можна отримати повний спектр медичних послуг в сфері шкірних захворювань.

Была на консультации у дерматолога, Силенко Дениса Васильевича. Всё понравилось. Приятная девушка на рессепшн, чистота и комфорт в клинике, современное оборудование. А самое главное - компетентность и внимательность врача. Я получила подробную консультацию и заключение.

Оксана, 23.07.2021

До лікаря цього точно не піду більше. Я не скажу що приймання було неінформативне. Але все разом консультація та УЗД зайняло п'ять сім хвилин. Відповіді на питання я почула але.. Мене не влаштував час, все було галопом по Європах. Залишилися синяки на ногах після УЗД.

Руслана, 06.07.2021

В клинике уютно и чисто. Есть возможность решить проблему сразу, а не планировать повторный визит. И кофе отличный!

Артем, 21.04.2021

Мій особистий мінус - розатшування, хоча це і плюс і мінус.. Мабуть хто живе ближче до м. Чернігівська чи до Юності, тим все ок. Також полагодьте будь ласка ручку WC на другому поверсі, треба прикладати зайві зусилля щоб зачинити двері. Більше претензій не маю.

Владислав, 09.04.2021

Приятная, чистая, современная клиника, дружелюбный персонал

Ольга, 30.03.2021
Дивитися всі відгуки