Медичний центр МайДерм

Медичний центр МайДерм

Клініка
add_box Алергологія Дерматологія Трихологія Дерматовенерологія Подологія Дерматоонкологія ... ще
Медичний центр «MyDerm» пропонує послуги висококваліфікованих дерматологів, дерматоонкологів, трихологів, подологів, дерматовенерологів, косметологів, гінекологів, репродуктологів та УЗД-фахівців. Клініка має у своєму розпорядженні передове обладнання європейського класу для діагностування, проведення терапії захворювань нігтів, шкірного покриву, волосся, а також технології комплексного догляду зі збереження молодості
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
вул. Волоська, 51/27на карті
Подільський м.Тараса Шевченка
add_box Алергологія Дерматологія Косметологія Трихологія УЗ-діагностика Флебологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Євгена Сверстюка, 11-Бна карті
Дніпровський м.Лівобережна

Медичний центр «MyDerm» - це центр, у якому дбають про стан шкіри кожного пацієнта і є лідером у сфері діагностики раку шкіри. Усі послуги надаються фахівцями вищого рівня з медичною освітою. Лікарі клініки постійно підвищують свої навички роботи, беручи участь у зарубіжних конгресах, відвідуючи курси, семінари, майстер-класи та конференції. Крім того, лікарі клініки займаються науковою діяльністю.

Щорічно клініки «MyDerm» беруть участь у благодійних акціях: День меланоми, Дні захисту дітей, Всесвітній день боротьби проти раку, ведуть просвітницьку діяльність у сфері дерматоонкології.  Медичний центр «MyDerm» проводить курси підвищення кваліфікації для лікарів інших клінік: приватних і державних медичних установ.

Філії клінік «MyDerm» облаштовані усім необхідним дерматологічних обладнанням експертного класу з США і Німеччини: дерматоскопи FOTOFINDER Bodystudio (обладнання для картування родимок, проведення трихоскопії), DermLite, Heine, апарат для УЗД шкіри PHILLIPS HD 11. Краще обладнання дозволяє лікарям поставити точний діагноз і підібрати максимально ефективне лікування. Також, клініки облаштовані апаратурою: псоролайт (для лікування псоріазу), лампа Вуда, лазерне обладнання для видалення новоутворень, лікування судинних утворень, а також проведення операцій на венах, кріодеструктор CryoPro.

«MyDerm» надає усі можливі методи видалення новоутворень: радіохвильове, лазерне, кріодеструкція, хірургічне, шейв і панч-біопсія. Відділення онкохірургії проводить лікування захворювань раку шкіри (меланома, базальноклітинна карцинома і т.п.).

Медичний центр «MyDerm» надає широкий спектр медичних послуг у сфері:

• дерматології дитячої та дорослої;
  • дерматоонкології, реконструктивної хірургії;
  • мікології;
  • УЗД-діагностики;
  • флебології (судинної хірургії);
  • пластичної хірургії.

Усі консультативні прийоми і діагностика у клініці проводиться за міжнародними стандартами. Клініка співпрацює з кращими в Україні діагностичними лабораторіями: МЕДЛАБ і CSD Health Care (патоморфологічна лабораторія, що надає повний спектр патоморфологічної та цитологічної діагностики).

У клініці «MyDerm» можна отримати повний спектр медичних послуг в сфері шкірних захворювань.

Анастасія 18 Квітень 2024
Клініка звичайна, зручно, є ресепшен. Єдине, послуги трохи дорогувато, але лікар трихолог хороший спеціаліст
Владислав 09 Квітень 2024
Дуже приємний сервіс у цій клініці. Загалом клініка хороша, все у ній дуже сподобалося.
Мілана 05 Квітень 2024
Хороша клініка, ми цілком задоволені візитом в клініку, хороші спеціалісти
Єлизавета 05 Квітень 2024
Я задоволена. Відразу відчутно що лікар, Пермякова Олена Вікторівна, гарний спеціаліст, лікар відразу визначив мою проблему, поставила діагноз. Лікар ліквідувала мою проблему і я через кілька хвилин відчула полегшення. Лікарю я дуже вдячна. В клініці дуже уважно мене прийняли, попередили про запис і нагадали. Дуже сподобалося обслуговування. Планую прийти в клініку ще раз, домовилися про наступний прийом у цього лікаря. Лікаря і клініку буду всім радити
Аліна 04 Квітень 2024
До клініки ніяких зауважень, в клініку зверталась вже не перший раз, все добре