Медичний центр МайДерм

Медичний центр МайДерм

Клініка
add_box Алергологія Дерматологія Косметологія Трихологія УЗ-діагностика Флебологія ... ще
Медичний центр «MyDerm» пропонує послуги висококваліфікованих дерматологів, дерматоонкологів, трихологів, подологів, дерматовенерологів, косметологів, гінекологів, репродуктологів та УЗД-фахівців. Клініка має у своєму розпорядженні передове обладнання європейського класу для діагностування, проведення терапії захворювань нігтів, шкірного покриву, волосся, а також технології комплексного догляду зі збереження молодості
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Євгена Сверстюка, 11-Бна карті
Дніпровський м.Лівобережна
add_box Алергологія Дерматологія Трихологія Дерматовенерологія Подологія Дерматоонкологія
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
вул. Волоська, 51/27на карті
Подільський м.Тараса Шевченка

Медичний центр «MyDerm» - це центр, у якому дбають про стан шкіри кожного пацієнта і є лідером у сфері діагностики раку шкіри. Усі послуги надаються фахівцями вищого рівня з медичною освітою. Лікарі клініки постійно підвищують свої навички роботи, беручи участь у зарубіжних конгресах, відвідуючи курси, семінари, майстер-класи та конференції. Крім того, лікарі клініки займаються науковою діяльністю.

Щорічно клініки «MyDerm» беруть участь у благодійних акціях: День меланоми, Дні захисту дітей, Всесвітній день боротьби проти раку, ведуть просвітницьку діяльність у сфері дерматоонкології.  Медичний центр «MyDerm» проводить курси підвищення кваліфікації для лікарів інших клінік: приватних і державних медичних установ.

Філії клінік «MyDerm» облаштовані усім необхідним дерматологічних обладнанням експертного класу з США і Німеччини: дерматоскопи FOTOFINDER Bodystudio (обладнання для картування родимок, проведення трихоскопії), DermLite, Heine, апарат для УЗД шкіри PHILLIPS HD 11. Краще обладнання дозволяє лікарям поставити точний діагноз і підібрати максимально ефективне лікування. Також, клініки облаштовані апаратурою: псоролайт (для лікування псоріазу), лампа Вуда, лазерне обладнання для видалення новоутворень, лікування судинних утворень, а також проведення операцій на венах, кріодеструктор CryoPro.

«MyDerm» надає усі можливі методи видалення новоутворень: радіохвильове, лазерне, кріодеструкція, хірургічне, шейв і панч-біопсія. Відділення онкохірургії проводить лікування захворювань раку шкіри (меланома, базальноклітинна карцинома і т.п.).

Медичний центр «MyDerm» надає широкий спектр медичних послуг у сфері:

• дерматології дитячої та дорослої;
  • дерматоонкології, реконструктивної хірургії;
  • мікології;
  • УЗД-діагностики;
  • флебології (судинної хірургії);
  • пластичної хірургії.

Усі консультативні прийоми і діагностика у клініці проводиться за міжнародними стандартами. Клініка співпрацює з кращими в Україні діагностичними лабораторіями: МЕДЛАБ і CSD Health Care (патоморфологічна лабораторія, що надає повний спектр патоморфологічної та цитологічної діагностики).

У клініці «MyDerm» можна отримати повний спектр медичних послуг в сфері шкірних захворювань.

Оксана 27 Червень 2024
Клініка сподобалася, дякую.
Мілана 23 Червень 2024
Лікар, Зла Наталія Михайлівна, доступно все пояснила, скерувала до потрібних лікарів, призначила лікування, перші враження хороші, лікування триває
Артем 19 Червень 2024
Клініка мені сподобалася, привітний та компетений персонал, вирішили всі питання, дякую.
Олена 19 Червень 2024
Комфорт в клініці мене влаштував, дякую.
Тетяна 14 Червень 2024
Очень понравился визит в клинику. Клиника чистая, девочки на ресепшен приветливые, на все вопросы, которые интересуют клиентов, отвечают, дают рекомендации. Клиника мне очень понравилась